Veljković o povredi, formaciji i Marinu: Ne znam da li će me igranje u Zvezdi približiti ili odaljiti od reprezentacije

Ako je na Nairu Tiknizjanu najveći pritisak usled toga što je plaćeno obeštećenje za njega, onda je definitivno Miloš Veljković taj od koga zvezdaška javnost najviše očekuje.

Potencijalni reprezentativac Srbije je u razgovoru za “Meridian sport” otkrio kakvo je stanje sa povredom koja ga je mučila prošle sezone u dresu Verdera.

Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

“Nije to bilo ništa strašno. Početkom prošle sezone sam imao upalu ahilove tetive i to je to. Posle kada je bilo jasno da ću preći u Zvezdu – nisu me stavljali da igram. Spreman sam i zdrav”, počeo je Veljković razgovor za “Meridian sport” i osvrnuo se na ulogu Marka Marina u čitavoj priči:

“Bio je veliki faktor u mom dolasku. Igrali smo zajedno u Verderu. Bili smo u kontaktu. Tu je i Mitar Mrkela sa kojim se poznajem još iz mlađih selekcija reprezentacije Srbije.”

Biće drugačije za Veljkovića sve ovo, jer je u Verderu i reprezentaciji igrao u formaciji sa tri štopera.

“Ne mislim da je teže igrati sa dva štopera, samo je drugačije. Dugo sam igrao sa tri igrača u centralnom delu odbrane. Zahtevi su drugačiji, ali videćemo kako će to izgledati. Na pripremama je bilo relativno lako, jer postoji jasna ideja kako treba da igramo.”

Osvrnuo se i na status u reprezentaciji Srbije.

“Ne znam to, niti ja odlučujem o tome. Fokus je na Zvezdi.”

Čestitao mu je Uroš Spajić dolazak u Zvezdu.

“Nisam se još čuo sa Dragovićem, ali sa Spajićem jesam.”

BONUS VIDEO:

3 Komentara

    Ne treba mu vise repka, važno je samo da se fokusira na Zvezdu

    Igranje u Zvezdi može samo da mu pomogne da podigne karijeru.

    Činjenica je da je veliko pojačanje igrač koji ima iskustvo koji će doneti stabilnost u igri i od njega najvise zavisi hoće li naći mesto u reprezentaciji

Postavi odgovor