Kao što čini na parketu, tako je učinio i van njega – odnosno u sveri koja je neizbežna. Medija dan u Pioniru je završen, a Čima Moneke je dao poslednji atom. Čak se vratio na bis – da ispoštuje novinare koji nisu stigli na vreme. Istakao je da uživa u crveno-belom, kao i da se oseća kao da je Zvezda njegova kuća odavno.
Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
“Srećan sam i osećam se kao kod kuće. Kao da učim svakog dana, ali već se osećam komforno. Znam šta se očekuje od mene i znam šta ću svakodnevno doneti timu. Kao tim idemo korak po korak, još gradimo autoritet i kako god da sada izgleda, izgledaće bolje u narednim mesecima. Idemo korak po korak”, rekao je Moneke.
Energija ja nešto po čemu je prepoznatljiv.
“Ko god me je gledao zna šta donosim, energiju, konstantnost, glad, strast, odbranu, kvalitet. Biću najbolja verzija sebe u svim tim stvarima i nadam se da ću ‘inficirati’ tim”
Nigerijac je predosećao da će stići na Mali Kalemegdan.
“Imao sam osećaj da ću biti ovde. Kada sam došao bilo je mnogo emocija, osetio sam zadovoljstvo i osećam da će posebne stvari da se događaju. Kao kod kuće sam. Život ovde je mnogo bolji nego što sam mislio. Moja kuća je neverovatna. Osećaj je kao kod kuće i radujem se odlasku kući, uređujem je kao da ću zauvek živeti ovde. Osećam se zaista dobro”, zaključio je Moneke.
Bonus video:



kojovic2006
Moneke je pravo osvezenje energija i harizma su mu jace oruzje od statistike,a sada da li ce to biti dovoljno videcemo
bojovicsasa54
Ako odrzi ovu glad i strast bice jedan od ljubimaca publike u Pioniru
Momcilo
Ma bice dok ne bude neki veci ugovor dosao i ode!
Ivan Banjac
Mislim da ako ova ekipa klikne da moze da bude mnogo dobra i dosta pokaze
jelenamilosevic540
Ovaj ce biti teska prevara od igraca u Zvezdi osecam