Arbeloa jedva dočekao debakl Barselone, pa udario na Flika

Trener Real Madrida Alvaro Arbeloa kratko je prokomentarisao debakl Barselone od Atletika (0:4) u prvom meču polufinala Kupa kralja.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

„Nemam šta da komentarišem. Za to pitanje obratite se Barseloni i Fliku“, poručio je Arbeloa.

Njegova reakcija došla je kao odgovor na raniju Flikovu izjavu…

Naime, strateg Barselone je, govoreći o navodno lakšem putu svog tima kroz kup takmičenje – tokom kojeg nisu igrali protiv klubova iz Primere – rekao novinarima da to pitanje postave Realu.

Madridski klub je, podsetimo, eliminisan još ranije pošto je ispao od drugoligaša Albasetea (2:3).

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Treneri Reala i Barselone se uvek prepucavaju u medijima i uvek likuju kad protivnik doživi poraz.

    Na kraju bi voleo da realne osvoji ništa samo zbog ovih izjava i ovih vređanja protivnika

    Nešto ne vidim da Realu cvetaju ruže baš u zadnje vreme

    Bolje da gleda u svoje dvorište i svoje rezultate nego u dvorištu Barselone

Postavi odgovor