Uspeo je Srđan Blagojević na povratničkom debiju da probudi Partizan iz velike rezultatske krize, ali već na drugom zadatku poklekla je četa iz Humske ulice. Crno-beli su zaustavljeni na gostovanju u Lučanima, gde su zahvaljujući atraktivnom pogotku Sebastijana Poltera izbegli poraz u 89. minutu meča (1:1).
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Po završetku susreta pred kamere TV “Arena Sport” izašao je novi-stari šef struke crno-belih i izneo svoje impresije. Neuspeh na zapadu Srbije koštao je Partizan gubitka druge pozicije, na kojoj se sada nalazi Vojvodina.
“Mnogo je razloga za razmišljanje. Prosuli smo prvo poluvreme. Igrali su u niskom bloku, bili dosta agresivni, pretili nam iz kontranapada. Iskoristili su šansu i dali gol. Nismo imali odgovor. Nismo bili dovoljno energični i agresivni”, poručio je Blagojević, pa potom dodao:
“U nastavku smo imali prednost igrača više, ali sam naravno zadovoljnjii, pre svega energijom i reakcijom. Imali smo svoje momente – nismo ih iskoristili. Srećno smo izjednačili. Pred nama je mnogo posla. Nadam se da će pomak u igri biti vidljiviji. Imamo za šta da se borimo”.
Bonus video:



dorotea
Neka proba Blagojevic da se sa ekipom vrati na drugo mesto,ako je to moguce!