Poslao poruku nakon što ga je Blagojević precrtao u Partizanu: Odlazim uzdignute glave - ponosan na svaku kap znoja...

Jedan od glavnih zahteva Srđana Blagojevića prilikom pregovora o povratku bila je potpuna rekonstrukcija stručnog štaba. Među onima koji su istog dana precrtani sa spiska starog-novog trenera, jeste dugogodišnji asistent u stručnom štabu crno-belih, Đorđije Ćetković.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Crnogorski trener dve sedmice kasnije odlučio je da se zvanično oprosti od kluba i zahvali pristalicama iz Humske ulice na podršci ekipi u prethodnom periodu.

“U fudbalu, kao i u životu, postoje trenuci kada se putevi razdvajaju. Došao je jedan od tih trenutaka. Iza mene ostaje period rada, borbe i odgovornosti prema dresu koji ovaj klub predstavlja. Ponosan sam na svlačionicu koja je znala šta znači boriti se za grb na dresu. Ponosan sam na svaku kap znoja na treningu i svaku borbu na terenu. To su stvari koje čine tim”, napisao je Ćetković na svom Instagram nalogu, pa potom dodao:

“Navijačima hvala na energiji i podršci koju samo veliki klub može da ima. Ta snaga se oseća na svakom koraku. Odlazim uzdignute glave, jer znam da sam dao sve što jedan trener može dati. Klub će uvek biti veći od svakog pojedinca i baš zato mu želim snagu, jedinstvo i velike pobede u budućnosti”, zaključio je Crnogorac.

Bonus video:

0 Komentar

    Neki su zadovoljni povratkom Srdjana Blagojevica, neki nisu ali mora se odati priznanje da je dobar trener

    Srdjan Blagojevic samo precrtava, a kasnije ce im trebati svaki covek

Postavi odgovor