Kakva je bila cela sezona, takav je bio i kraj… Odbojkaši Partizana su izgubili od Jedinstva na domaćem terenu i tako stavili tačku na jednu od najslabijih godina u poslednjoj deceniji, a i duže…
Na kraju, crno-beli su deveti. Jedinstvo je 11. i igraće u baražu za opstanak u Superligi.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Sasvim logično promešao je Bojan Janić sastav s obzirom na to da ovaj meč nije mogao ništa da promeni na tabeli. Nade za ulazak u plej-of su ranije ugašene.
Jedinstvo je bilo oslabljeno, ali je znalo kako da izađe na kraj i sa tom drugačijom postavom Partizana – 3:1 (25:21, 20:25, 25:17, 38:36).
U pobedničkom sastavu najbolji je bio Tomo Micić sa 22 poena. Petar Vukelić je osvojio 16, a Vanja Eremić 15. Kod poraženih – Stefan Ranković je zabeležio 15 poena, Branko Kopitić 14, Viktor Batizić 13, a Petar Stevanović 12.
PRVENSTVO SRBIJE ZA ODBOJKAŠE
22. kolo
Partizan – Jedinstvo Stara Pazova 1:3
Radnički – Spartak
Crvena zvezda – VGSK
Vojvodina – Mladi radnik
Karađorđe – Takovo 3:0
Dubočica – Niš 0:3
Bonus video:


