Ljajić i Mijatović zajedno gledali utakmicu: Pričali smo, jer nikome ne prijaju tenzije... Skupština možda i ranije nego što smo mislili

Gostovao je predsednik FK Partizan Rasim Ljajić u emisiji “Pul Srbije Vikend” na Kurir televiziji gde je uz spoljno-političke teme, komentarisao i situaciju u Humskoj.

Nije tajna da su na jednoj strani Ljajić, Danko Lazović, Milka Forcan i Vojin Lazarević, a na suprotnoj Predrag Mijatović.

Najnovija vest je ta da će se izborna Skupština održati 1. juna.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

“Nije poenta da li očekujemo većinu ili ne, već da stavimo tačku na to svakodnevno licitiranje i stalne zahteve da treba ovakva Skupština, treba onakva… Ne, biće Skupština kako smo i rekli, možda i pre nego što smo mislili, kako bismo apsolutno omogućili ekipi da se priprema na miru i da zaustavimo svakodnevna prepucavanja koja se gade navijačima Partizana. Šta će biti na Skupštini? Svako može da izlaže šta god hoće, da se predlaže dnevni red, samo nećemo dozvoliti da nam ulica, da nam bilo ko van instutucija kadruje i rešava probleme u Partizanu“, rekao je Ljajić i nastavio:

“Svakome su vrata otvorena, bilo da je bivši igrač, obični navijač ili član kluba, ali nam niko izvan instutucija neće određivati ko će voditi Partizan”.

Posle dugo vremena, zajedno su u loži sedeli Ljajić i Mijatović.

“Juče smo se sreli na utakmici. Popričali smo i rekli smo da ćemo se videti da pričamo verovatno i o Skupštini, jer sve treba da prođe u normalnom ambijentu, bez tenzija, svađa, bez medijskih prepucavanja. Znam da mediji vole da pune stranice sa tim. Donosili smo odluke u skladu sa trenutnim okolnostima, da bi klub mogao da opstane.”

Priznaje i da je Partizan imao pomoć države u prethodnom periodu.

“Država nam je pomagala u ovih sedam monitoringa, da bismo mogli da igramo evropska takmičenja, ali to nije strategija, već je strategija da klub bude samoodrživ. A pomoć od države ukoliko dođe, treba da se usmeri na infrastrukturu, da stvorimo najbolje moguće uslove za naše omladince, kadete, pionire. Ne mislimo da živimo od pomoći države. To je neodrživo i država će dići ruke, a i mi nećemo moći tako da funkcionišemo”, saopštio je Ljajić.

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Meni se čini da će oni na ovoj sednici da se ratosiljaju Mijatovića pa Ljajić i Milka Forcan i ekipa mogu da vode klub kako žele.

    Najvaznije je sta ce biti posle te Skupstine. Ako opet krenu podele i borba za funkcije, klub ce nastaviti da tone. A Partizan je prevelik klub da bi svake godine izgledao kao da se bori sam sa sobom vise nego sa rivalima na terenu.

    ovo oko odnosa Ljajica i Mijatovica deluje kao da tu jos ima dosta tenzije ispod povrsine, bez obzira na price o normalnom ambijentu. U Partizanu se cesto kaze da je mir privremen dok ne dodje sledeci problem

    Glupo je da se svadjaju njih dvojica,kada drzavne pare bez problema dolaze!

Postavi odgovor