Fergusonu pozlilo na Old Trafordu, iz predostrožnosti transportovan u bolnicu

Ser Aleks Ferguson, legendarni strateg Mančester Junajteda, transportovan je danas u bolnicu sa Old Traforda nakon što mu je pozlilo na stadionu, prenose britanski mediji.

Čuveni 84-godišnjak je osetio tegobe uoči duela Mančester Junajteda i Liverpula, pa je prebačen na lekarski pregled iz predostrožnosti, ali se očekuje da će se uskoro oporavljati kod kuće.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Ser Aleks, najtrofejniji menadžer u istoriji kluba, redovan je na utakmicama Junajteda, kako na domaćem, tako i na gostujućem terenu, a danas je došao na Old Traford uoči velikog meča Premijer lige između njegovog kluba i velikog rivala sa Enfilda.

Navodno je u bolnicu prevezen više od sat vremena pre početka utakmice.

Ferguson je 2018. godine doživeo moždano krvarenje, od kojeg se oporavio nakon operacije, ali mediji u Engleskoj ističu da ništa ne ukazuje na to da je ovaj incident povezan s tim.

Bonus video:

0 Komentar

    Mislim da je za njegove godine i njegovo zdravstveno stanje naporno da stalno prisustvuje utakmicama Junajteda i da bi Ser Aleks Ferguson možda trebalo da prednost da svom zdravlju.

    Kad je pregivep prošlu sezonu sve će

    Treba Ferguson da postuje svoje godine i da se manje uzbudjuje,nadam se da ce biti dobro…

Postavi odgovor