Stanković bez zadrške o izdanju svojih igrača: Dobili su tolike batine… Ima nekih koji su zalutali — sa Zvezdom nema šale, nema igranja!

Fudbaleri Crvene zvezde pretrpeli su poraz od Novog Pazara na stadionu Rajko Mitić u okviru Superlige, pa trener Dejan Stanković nikako nije mogao da bude zadovoljan izdanjem svojih izabranika.

S ozbirom da crveno-bele čeka finale Kupa, pokušao je da promeša karte, ali…

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Hteli smo sa minimalnim opterećenjem da dođemo do maksimalnog učinka. Ne ide! Izmene koje smo napravili nisu nam ništa donele. Naprotiv, odmogle su nam! Izgubili smo energiju, zadovoljili se posle datog gola, stali smo, nestali… To je boljka. Treba svi da se zapitamo – ko može, a ko ne može. Ali, to je meni pitanje koje traje već dva meseca. Ima neko ko je zalutao. Sigurno je zalutao ovde“, rekao je vidno razočarani Stanković posle susreta.

Iskristalisao se i sastav za finale Kupa.

Znam već ko će i da igra u finalu Kupa. Gledao sam da neki odigraju što nisu igrali, neki da imaju minute, da imamo dobru energiju… Sad nam je teže. Treba samo da budemo pametni. Nije nikakva drama, mi smo titulu osvojili odavno, ali je ružno izgubiti. I ružno je izgubiti na ovakav način. Bez energije, bez volje…“.

Posebno je istakao izostanak reakcije svojih igrača na fizičku igru protivnika.

Dobio si tolike batine danas, kao nikad u prvenstvu, a nisi odgovorio ni na jedan star, ni na šta, jednostavno si pustio da tako ide utakmica. Bar bih ja na terenu drugačije reagovao! Ali, lepa škola za sve naše igrače, i mlade i stare, i domaće i strance. Lepa škola. Sa Zvezdom nema šale, nema igranja“, zaključio je Dejan Stanković.

Bonus video:

0 Komentar

    Sad Stanković neka se izbori da Zvezda izbaci iz svojih redova sve te koji samo statiraju i nisu zaslužili da nose taj dres.

    Slažem se treba uvijek da bude sve kako treba on je zadužen za sve te da kažem sporne stvari u klubu i prosto klub moram funkcionisati

    Ipak, mozda je ovo i dobro pred finale Kupa. Nekad ovakav šsmar probudi ekipu vise nego rutinska pobeda od 3:0

    Realno, Zvezda jeste većxuzela titulu, ali navijaci nikad nece mirno prihvatiti poraz na Marakani, pogotovo ako ekipa izgleda bezvoljno

Postavi odgovor