Penjaroja zabrinut: Nadam se da sa Kalatesom nije ništa ozbiljno, imao je loš osećaj u kolenu

Košarkaši Partizana su se plasirali u polufinale ABA lige, pošto su u drugoj utakmici četvrtfinalne serije savladali Bosnu u Sarajevu 87:73.

Trener Đoan Penjaroja je na konferenciji za medije posle utakmice izneo utiske, a istakao je i da je Nik Kalates imao određenih problema sa kolenom.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Želim da čestitam Bosni, imali su veoma dobru sezonu u ABA ligi, dobro se borili i nije nam bilo lako da igramo sa njima. Danas smo se bolje takmičili nego na prethodnom meču, nismo imali iste probleme, posebno na skoku… Kontrolisali smo rezultat, ali u trećoj četvrtini smo igrali previše individualni, gubili lopte… Bosna je bila dobra, koristila naše greške i onda smo počeli da sumnjamo, Karlik je imao probleme sa faulovima, Nik je imao loš osećaj u kolenu. Bilo je važno da iskontrolišemo emocije i smatram da smo odigrali bolje, kontrolisali rezultat u poslednjoj četvrtini i zasluženo pobedili“, rekao je Penjaroja.

Partizan će u polufinalu igrati sa boljim iz duela između Crvene zvezde i Cedevite Olimpije (Zvezda vodi 1-0).

Sad je trenutak da razmišljamo o nama. Malo sam zabrinut, jer smo na prošloj utakmici imali problem sa Miltonom, kao i sa Marijom… Nadam se da sa Nikom nije ništa ozbiljno. Imamo nedelju dana da pripremimo polufinale, videćemo ko nam je protivnik“, zaključio je Đoan Penjaroja.

Bonus video:

0 Komentar

    Nije to nista igrace Kalates bez problema….

    Da sam na Penjaroinom mestu i ja bih bila zabrinuta, sada tek slede teške utakmice a njemu se tim rasipa zbog povreda.

Postavi odgovor