Vratio se Mihailo Ristić

Napustiće Mihailo Ristić na leto Seltu, a opšti utisak će biti da je moglo više. Pre svega usled činjenice da su Srbina zaista mučile povrede.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Najbolji pokazatelj toga je da je u tekućoj sezoni odigrao svega 14 mečeva, i to ne zbog odluke trenera, već isključivo usled raznih zdravstvenih problema koje je imao.

Ristić je na terenu sinoć proveo minut protiv Atletika, što je prvi nastup beka u La Ligi još od 26. oktobra. Dakle, posle šest meseci je zaigrao u šampionatu Španije.

U međuvremenu je dobijao minute u Ligi Evrope, mada i tu je od početka 2026. godine odigrao na samo tri meča. Konkretno, svega 35 minuta.

Ugovor sa Seltom mu ističe na leto. Ne pominje se više ni povratak u Zvezdu, iako je to uvek atraktivno kada je reč o bivšim fudbalerima crveno-belih.

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Nije jasno sta bi on posle ovakvih uspeha u Evropi radio u Zvezdi!!!

    ne verujem da će lako naći nov klub kad mu istekne ugovor sa Seltom, on je igrač koji stalno doživljava povrede a takav nikome nije potreban.

    Malo igra pa puno ne igra kao takav ne treba nikome

Postavi odgovor