Nekadašnji prvi golman Engleske, Džo Hart, želi da po isteku ugovora s Barnlijem postane član (povratnika u Premijer ligu) Lidsa.
Hart je nakon odlaska iz Mančester sitija “tražio sreću” u Torinu i Vest Hemu, odnosno pomenutom Barnliju.
Važeći ugovor ističe mu 30. juna, a kako se navodi, spreman je na drastično smanjenje plate, samo da bi potpisao za Lids.
Joe Hart willing to take huge pay-cut to £70k-a-week wages to seal #LUFC transfer this summer https://t.co/bWma328HBa
— The Sun Football ⚽ (@TheSunFootball) April 30, 2020
Trenutno prima 70 hiljada funti nedeljno.
Lids je trenutno prvoplasirani tim Čempionšipa s bodom više od VBA, te sedam više od Fulama.
Nema sumnje da bi iskusni čuvar mreže bio pravo pojačanje za klub koji ima šansu da se nakon deceniju i po vrati u elitni rang.



Gedza
bilo bi lepo opet ga videti u premijer ligi
Zorica
Biće to dobro pojačanje
Tzki
Njegov izbor, lids je za njega prava sredina gde će ga ludak trenirati i preporoditi
DuLE
Uuuu, ovaj se baš rešio da igra ya njih. Sve najbolje ti želim…
Mali
Ovaj povratak mi ne mirise na dobro… hmmm
Diarra
Da li bi izbor Leedsa i Bijelse bio upravo Dzo Hart? Ne bih bas rekao, Hart i njegova karijera je poslednjih godina u zestokom padu, covek koji ne brani ni u Barnliju, i ako se kojim slučajem Leeds odluci za njega, ne verujem da ce biti prvi izbor na golu, svakako je i sam svestan da mu niko više neće ponuditi ugovor i platu koju prima u Barnliju, mislim da je njegov trenutni domet Championship, odavno nije golman za Premijer ligu
Nenad
Verovarno ima covek razloga zasto zeli da se vrati u Lids cim bi pristao i na smanjenje plate!
Tea
odgovaralo mu je tamo
Milan
Prvo nek saceka da vidi jel se Lids vraca u Premijer ligu,tu jos ne znamo sta ce biti
Zoki
Jedva čekam da gledam Lids u Premijer ligi. Kad se setim generacije sa Markom Vidukom i Smitom. Kako gotivan ekipa za gledanje. A Hart može svakako da im pomogne. Iskusna je to glava.
Aleksandar
Podrška za harta, odlican golman!
Vukica
Fenomenalan, slazem se
Jovan
Hart odavno nije golman za Premijer ligu da se ne lazemo,a i kad je bio golman reprezentacije ja se samo secam kikseva
Dzoni NS
Retko ko bi to uradio.
Nemanja
zaista, ovo je sigurno iz ljubavi
Soumah
Covek vise nije ni za Championship a kamoli za neki tim iz Premier lige
aleksa
propao hart..
Milica
Zelim ti puno sreće
Pera
To bi mu mozda i bio pravi potez da povrati karijeru koja je krenula silaznom putanjom.
Nikolica
Slazem se, bolje za pocetak manja plata a da vrati karijeru na nivo koji zasluzuje, lako ce posle i plata da se poveca?
Miske
Hmmm.. malo ko bi to uradio, ocito ima veliku zelju da igra za Lids..
Maja
Izgleda da ima
Manki
Pa cim mu i pate nisu toliko bitne
Volfgan
Dobar razlog
Stefan
E tako se to radi majstore…to je zelja da se igra s najboljim…nadam.se da ces i igrati..
Ronaldo
Igraće sigurno