HART IMA CILJ Smanjenje plate, pa Premijer liga posle 15 godina!

Nekadašnji prvi golman Engleske, Džo Hart, želi da po isteku ugovora s Barnlijem postane član (povratnika u Premijer ligu) Lidsa.

Hart je nakon odlaska iz Mančester sitija “tražio sreću” u Torinu i Vest Hemu, odnosno pomenutom Barnliju.

Važeći ugovor ističe mu 30. juna, a kako se navodi, spreman je na drastično smanjenje plate, samo da bi potpisao za Lids.

Trenutno prima 70 hiljada funti nedeljno.

Lids je trenutno prvoplasirani tim Čempionšipa s bodom više od VBA, te sedam više od Fulama.

Nema sumnje da bi iskusni čuvar mreže bio pravo pojačanje za klub koji ima šansu da se nakon deceniju i po vrati u elitni rang.

ŠALA ILI ISTINA? Trenutak zbog kog je Nejmar otišao iz Barse (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!

26 Komentara

    bilo bi lepo opet ga videti u premijer ligi

    Njegov izbor, lids je za njega prava sredina gde će ga ludak trenirati i preporoditi

    Uuuu, ovaj se baš rešio da igra ya njih. Sve najbolje ti želim…

    Ovaj povratak mi ne mirise na dobro… hmmm

    Da li bi izbor Leedsa i Bijelse bio upravo Dzo Hart? Ne bih bas rekao, Hart i njegova karijera je poslednjih godina u zestokom padu, covek koji ne brani ni u Barnliju, i ako se kojim slučajem Leeds odluci za njega, ne verujem da ce biti prvi izbor na golu, svakako je i sam svestan da mu niko više neće ponuditi ugovor i platu koju prima u Barnliju, mislim da je njegov trenutni domet Championship, odavno nije golman za Premijer ligu

    Verovarno ima covek razloga zasto zeli da se vrati u Lids cim bi pristao i na smanjenje plate!

    odgovaralo mu je tamo

    Prvo nek saceka da vidi jel se Lids vraca u Premijer ligu,tu jos ne znamo sta ce biti

    Jedva čekam da gledam Lids u Premijer ligi. Kad se setim generacije sa Markom Vidukom i Smitom. Kako gotivan ekipa za gledanje. A Hart može svakako da im pomogne. Iskusna je to glava.

    Podrška za harta, odlican golman!

    Fenomenalan, slazem se

    Hart odavno nije golman za Premijer ligu da se ne lazemo,a i kad je bio golman reprezentacije ja se samo secam kikseva

    Retko ko bi to uradio.

    zaista, ovo je sigurno iz ljubavi

    Covek vise nije ni za Championship a kamoli za neki tim iz Premier lige

    To bi mu mozda i bio pravi potez da povrati karijeru koja je krenula silaznom putanjom.

    Slazem se, bolje za pocetak manja plata a da vrati karijeru na nivo koji zasluzuje, lako ce posle i plata da se poveca?

    Hmmm.. malo ko bi to uradio, ocito ima veliku zelju da igra za Lids..

    Izgleda da ima

    Pa cim mu i pate nisu toliko bitne

    Dobar razlog

    E tako se to radi majstore…to je zelja da se igra s najboljim…nadam.se da ces i igrati..

    Igraće sigurno

Postavi odgovor