Maja Aleksić se vratila u Italiju. Posle jedne sezone u Turskoj, sjajna odbojkašica je odlučila ponovo da zaigra u Seriji A1. Njen novi klub je Skandići.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Sklopiće se tandem Srpkinja u timu Marka Gasparija, pošto je već tu kapiten Maja Ognjenović. Aleksićeva je poslednje pojačanje Skandićija za narednu sezonu.
“Imala sam priliku da tri godine igram u Italiji, a potom sam želela promenu i novo iskustvo u drugoj ligi, pa sam otišla u Tursku. Ipak, na kraju sam odlučila da se vratim u Italiju, jer se ovde zaista osećam kao kod kuće. Ne želim da kažem da mi je Italija druga kuća, ali upravo tako se osećam. Ovo će biti moja četvrta godina ovde i zaista sam srećna. Pored toga, Skandići je fantastičan klub i kada su me pozvali nisam mnogo razmišljala. Rekla sam sebi: U redu, sigurno dolazim“.
Maja Aleksić je u karijeri igrala za Jedinstvo, Vizuru, Albu, Volero, Valefolju, Novaru i Zeren. Rođena je 1997. godine, visoka je 188 cm, pokriva poziciju srednjeg blokera i dugogodišnja je reprezentativka Srbije.
Bonus video:



adam
povratak u Italiju jeste siguran izbor, ali ostaje utisak da nije napravila neki veći takmičarski iskorak, već se vratila u već dobro poznatu sredinu bez previše rizika.
viktor
Iskustvo iz više jakih liga može samo da joj pomogne. Deluje kao stabilan i logičan potez u ovom trenutku karijere.
pavle
Dobra vest za srpsku odbojku još jedna reprezentativka u jakoj italijanskoj ligi. Tamo se najbolje napreduje.
nemanja
Bravo, zaslužila je dobar transfer posle dobrih partija. Srećno joj u novoj sezoni.
vanja
Pa dobro, opet selidba, malo mi deluje da previše menja klubove. Nadam se da će se skrasiti.
tadej
Ne znam baš, Skandići nisu nešto naročito jako prošle godine. Videćemo da li će ovo upaliti.
vuk
Iskreno, mislio sam da će ostati u Turskoj još koju sezonu. Iznenadio me ovaj potez.
djuradj
Odlična vest za našu odbojku, Aleksićka je kvalitetan bloker i baš mi je drago što se vraća u Italiju.