Škotska u pola sata ostala bez Mundijala i selektora

Stiv Klark podneo je ostavku na mesto selektora Škotske nakon eliminacije sa Svetskog prvenstva i to samo mesec dana nakon što je potpisao novi četvorogodišnji ugovor. Odluka je saopštena ekipi nakon što je pobeda Hrvatske nad Ganom i matematički ugasila nade Škota da mogu u nokaut fazu.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Škotska je takmičenje završila pobedom nad Haitijem (1:0) i porazima od Maroka (1:0) i Brazila (3:0), a Klark odlazi posle sedam godina. Iako je uspeo da vrati naciju na veliku scenu i odvede je na dva Evropska i jedno Svetsko prvenstvo, ali uz podatak da mu je trijumf nad Haitijem bio jedina pobeda na sva tri turnira ukupno.

„Najemotivniji deo ovog oproštaja vezan je za moje igrače, bez kojih ne bismo stvorili sve ove uspomene od 2019. do danas. Zaslužuju sve pohvale i bila je prava čast biti njihov selektor. Hvala vam i srećno mom nasledniku” rekao je.

BONUS VIDEO:

Postavi odgovor