Flamengo je bio pravi hit prošle sezone u Južnoj Americi, a igrač sredine terena Žerson jedan od najboljih fudbalera ovog tima.
Brazilski velikan osvojio je šampionski pehar u domaćem prvenstvu. Takođe, osvojen je i Kopa Libertadores posle velikog preokreta u finalu protiv River Plate.
Žerson (22) procenjuje se na oko 20 miliona evra, to je cena od koje je Flamengo spreman da pregovara.
Nica je, kako prenosi “Mejl onlajn”, prva stala u red za bivšeg igrača Rome i Fiorentine, a koji je ponikao u Fluminenseu.
Ipak, Francuzi će verovatno ostati “kratkih rukava”, pošto su se u trku uključili i ljuti londonski rivali Arsenal i Totenhem.
Brazilac je odigrao 34 utakmice prošle sezone, uz dva gola.



Mina
Arsenal je najbolje resenje.
Tasa
Nije lose,nije lose
Goran 85
Najbolje u Totenhem da ide.
Laki
22 godine i 20 miliona ne zvuci lose za takvog veznjaka, tako da mislim da ce tu nica ostati kratkih rukava
Marko rema
dobra prilika, takav klub ne sme da ispisti ovo
Marko
Koji klub?
Racic
Velika je razlika u kvalitetu fudbala u Juznoj Americi i Evropi! Lako je biti zvezda u Brazilu, al kako ce se recimo pokazati u Arsenalu, pitanje je!?
Cigo
Mlad , talentovan, mislim da je najbolje resenje za njega Arsenal..
Peki
Da je venger u arsenalu pazario bi ga odavno
Aleksandra
Po meni nije los!
Denis
Za njega je vise Arsenal, dobar je igrac i mislim da bi se uklopio u Artetinu masinu 🙂
DuLE
Ma mogli bi da stano oni trput u red kad im je manji novčanik. Ode on u Englesku…
Aleksa
ako ga je murinjo zapazio onda je sigurno dobar za PL
Diarra
Mislim da je ozbiljno kockanje sa Zersonom, koji u Seriji A bukvalno nista nije pokazao. Drugo je Brazilska liga, a drugo je Evropa i Evropski fudbal, uz dužno poštovanje prema Juznoamerickom fudbalu! Tamo je i Edson, nekadašnji stoper CZV bio dominantan, a videli smo svi da je ustvari prevara od igrača! Ne znam, mislim da bi Zerson bio isti kao u prvom mandatu u Evropi!
Garinca
Jos jedan u nizu supertalentovanih Brazilaca.
Denis
bas tako, mnogo ih ima 🙂
Chupka
Ko ponudi vise para njihov je uvek bilo i ostalo .
Nemanja
Mora u arsenal, murinjo ce ga unistiti
Admirson
Prosecan igrac
Boban
Resice se situacija za tri dana
djordje
Nije lose..
filip
Dobre pare za ovu situaciju
Marko
Moze za 10 miliona
Dovla
Losa statistika utakmica i golova za te pare
Vlada
pa mislim da vredi manje…
Korleone
Arsenal takve talente ne ispusta
Milos
Mlad, vec ima iskustva, talentovan je, tako da je cena realna
Vlada
22 godine i vec 20mil? Dobar neki mali ?
Filip
I vise nego dobar ?
Scar
Mača je to cena za velike klubove sad samo ko duže istraje u njegovom dovođenju.
Dalibor
Ipak je bolje resenje ako potpise za arsenal jer tamo bi se bolje snasao a i arsenal je veci klub sa bogatom istorijom.
Ivan
Ma nije meni on neki igrac
Gedza
Mislim da ce Murinjo da ga dovede u svoje redove
Bogi
Najpametnije mu je da ode u Nicu, jer ce dobiti najvecu sansu ipak je jos mlad i ne treba da zuri sa prelaskom u neki veliki klub po svaku cenu
Sanja90
Namestila im se odlicna cena s obzirom na celokupnu situaciju u svetu
velja
Vredi te pare
Nina
Pa nije loš igrač ali ne znam sad dal je ova cena baš i okej za njega mada dobro neka probs
Aki007
Cena sasvim korektna u odnosu na njegovu igru i kvalitet
Kiki
Jasno je da ce da predje u neki veliki klub,dobar igrac
Nebojsa
Dobar igrac, korektna cena, ali ne treba jos da zuri sa odlaskom u velike klubove, jos je mlad, njemu treba sredina gde ce igrati a ne gde ce sedeti na klupi
M
Pa nije bas mlad ima 22 godine i iskustvo od 5 godine u seniorskom profesionalnom.fudbalu.
Djela
Uuu dobar igrac
Simon
Bolje da ode u Nicu, tamo ce igrati redovno i napredovace jos vise, ako ode u Englesku pitanje koliko ce mesta dobiti za igru, tamo se los dan ne oprasta
Nikola
Nije los igrac al 20 mil je prihvatljiv cena u ovom trenutku
lazar
vrh klub ua njega Arsenal