Evroliga se oglasila na društvenim mrežama, pravo s treninga Crvene zvezde na Kalemegdanu, uz zanimljivu poruku.
Košarkaši crveno-belih odradili su prvi trening nakon prekida sezone.
Na licu mesta, na Malom Kalemegdanu, zatekla se i ekipa Evrolige.
Kratak opis onog što su videli – ovo uopšte nije loše mesto za košarku!



Mina
Ovo izgleda bas leopo.
Filip
Sjajno mesto definitivno.
Tasa
Stvarno je dobro mesto
Anonymous
Stvarno je dobro mesto
Marko rema
mislim da je odlicno mesto za treting, cistiji vazduh i priroda
LEMI
Pored zo vrta lepo mesto da se malo priviknu na dzunglu
Teo13
Odlican ambijent a za male pare 🙂
Lakidis
Haha, pa koja je prava adresa KK CRVENE ZVEZDE BEOGRAD!? Jel zna neko odgovor na to pitanje? Jeste da je sve ovo lepo, ali Predsednik kluba ne zeli da nastavi takmičenje, trazi da se sezona ponisti!
Djela
Vrhunsko mesto
Danilo
Lepo mesto, nema sta
Filip
Iskreno, super je mesto
Putnik
Dosli celnici Evrolige na Mali Kalemegdan da vide kako to rade najbolji u kolevci kosarke!
Vlada
Taman za utakmice ?
Dezmund
Ja mislio da majmuni u zooloskom vrtu napokon imaju inictjativu kad ono kosarkazi crvene zvezde…
Scar
neka se tu održe poslednji mečevi na otvorenom je tako da možda i bude i malo publike sa preporučenim distanciranjem. 😀
Dioklecijan
Mi imamo vrhunsku sportsku infrastrukturu.
Kiki
Samo trening,tu je bezbedno i da se spremimo za nastavak sezone ?⚪?
Srdjan Pavlovic
Najlepse mesto
Djordje Djordjevic
Tek nakon ovih stvari, poput korone, pocinjemo da shvatamo koliko smo predaleko otisli u komfor. Kajo sada pocinju da se zadovoljavaju i malim stvarima.
Darko
Napred momci
Brane
Treba se sad razdrmati,posle tolikog zastoja
Ogi
Čekamo nastavak
Gedza
Odlicno mesto za trening. Mogu da nam zavide samo u evropi?
Ervin
Dosta je bilo pauze,samo napred sad
Ivan
Svež vazduh taman
Zoki
Super vest ,samo trening udri
Uroš
Samo nek su počeli
Milan
Uopšte nije loše,samo napred
Anđa
De loše, super je
Aleksa
Samo neka se spremaju polako,za pobede
Misa
Na otvorenom i sigurni.Cepajte samo.
Aleksa
samo nek se spremaju nismo neka ekipa ali treba treninga
Katarina
Mogli bi tu i utakmice da igraju
Madona
Idealno za strit basket,nekada zvezdin tereni ali tu je sad Nebojsin klub
DelijaMomak
Videcemo sa na kalisu kad budemo slavili titulu,tada je jos bolje mesto.
velja
Lepo mesto za trening
Petar
Svi mogu na otvorenom da treniraju
Sale
Bitno je da istreniraju i da moze da se odradi pravi trening da nd moraju individualno i bice to sve dobro. Mogle bi i neke utakmice na otvorenom sto da ne
Sanja90
I plus je n otvorenom, pa gde ce bolje ?
Sanja
Odlicno mesto, bezbednost je na prvom mestu. Kosarka u prirodi
Aleksandra
Ma bilo gde, samo da se pripreme za nove pobexe
Aki
Odlicno mesto, i napolju milina
Mikica 93
Naravno da nije lose, zasto bi bilo lose.
Milena86
Ne da nije lose,nego je odlicno mesto,nisu to znali.
Boban
S ulice pravo u lice ?
Tandaramandara666
Nema lose kod nas, sve je odlicno!
Nina
Imaju dovoljno prostora za trening. Sto je i odlicno u ovoj situaciji.
Nikola96
Samo zestoko, crveno-beli, lepo vas je ponovo videti na okupu.
Vuk89
Sjajno mesto za dobru pripremu!
Ivan
Nije lose. ?
Mosa
Samo jako momci. Delije su uz vas
Miksi
Ima da ih pojedu komarci
Korleone
Odlično mesto za trcanje