EVROLIGA NA TRENINGU ZVEZDE "Ovo uopšte nije loše mesto" (FOTO)

Evroliga se oglasila na društvenim mrežama, pravo s treninga Crvene zvezde na Kalemegdanu, uz zanimljivu poruku.

Košarkaši crveno-belih odradili su prvi trening nakon prekida sezone.

Na licu mesta, na Malom Kalemegdanu, zatekla se i ekipa Evrolige.

Kratak opis onog što su videli – ovo uopšte nije loše mesto za košarku!

POZNAT DATUM: Evo kada se rešava sudbina ABA lige

OBAVEZNO POGLEDAJTE – NBA FINALE 1993. GODINE: Džordan je ugasio “sunca” uz rekordan 41 poen po meču!

53 Komentara

    mislim da je odlicno mesto za treting, cistiji vazduh i priroda

    Pored zo vrta lepo mesto da se malo priviknu na dzunglu

    Odlican ambijent a za male pare 🙂

    Haha, pa koja je prava adresa KK CRVENE ZVEZDE BEOGRAD!? Jel zna neko odgovor na to pitanje? Jeste da je sve ovo lepo, ali Predsednik kluba ne zeli da nastavi takmičenje, trazi da se sezona ponisti!

    Dosli celnici Evrolige na Mali Kalemegdan da vide kako to rade najbolji u kolevci kosarke!

    Ja mislio da majmuni u zooloskom vrtu napokon imaju inictjativu kad ono kosarkazi crvene zvezde…

    neka se tu održe poslednji mečevi na otvorenom je tako da možda i bude i malo publike sa preporučenim distanciranjem. 😀

    Mi imamo vrhunsku sportsku infrastrukturu.

    Samo trening,tu je bezbedno i da se spremimo za nastavak sezone ?⚪?

    Tek nakon ovih stvari, poput korone, pocinjemo da shvatamo koliko smo predaleko otisli u komfor. Kajo sada pocinju da se zadovoljavaju i malim stvarima.

    Treba se sad razdrmati,posle tolikog zastoja

    Čekamo nastavak

    Odlicno mesto za trening. Mogu da nam zavide samo u evropi?

    samo nek se spremaju nismo neka ekipa ali treba treninga

    Mogli bi tu i utakmice da igraju

    Idealno za strit basket,nekada zvezdin tereni ali tu je sad Nebojsin klub

    Videcemo sa na kalisu kad budemo slavili titulu,tada je jos bolje mesto.

    Bitno je da istreniraju i da moze da se odradi pravi trening da nd moraju individualno i bice to sve dobro. Mogle bi i neke utakmice na otvorenom sto da ne

    I plus je n otvorenom, pa gde ce bolje ?

    Odlicno mesto, bezbednost je na prvom mestu. Kosarka u prirodi

    Ma bilo gde, samo da se pripreme za nove pobexe

    Naravno da nije lose, zasto bi bilo lose.

    Ne da nije lose,nego je odlicno mesto,nisu to znali.

    Nema lose kod nas, sve je odlicno!

    Imaju dovoljno prostora za trening. Sto je i odlicno u ovoj situaciji.

    Samo zestoko, crveno-beli, lepo vas je ponovo videti na okupu.

    Sjajno mesto za dobru pripremu!

    Nije lose. ?

Postavi odgovor