RAJKOVIĆ NA METI VELIKANA Najbolji golman Francuske ide u Španiju?

Gde će karijeru nastaviti Predrag Rajković, pitanje je koje se logično postavlja posle sjajnih predstava srpskog golmana u Ligi 1.

Rajković je član Remsa, za koji brani maestralno ove sezone.

Sve to mu je donelo i zvanje najboljeg golmana Francuske.

To nikako nije mala stvar, pa zbog toga već postoji interesovanje mnogih velikana, prvi se raspitivao PSŽ.

Sada je u red stala i španska Sevilja.

Trenutno je Tomaš Vačlik prvi izbor u tom klubu, ali Rajković je šest godina mlađi i bio bi idealno rešenje za budućnost.

Vrednost našeg čuvara mreže je oko pet miliona evra, što i nije mnogo za španski klub.

RAJKOVIĆ: Veliki uspeh, drago mi je što sam najbolji golman Lige 1!

OBAVEZNO POGLEDAJTE – SPORTSKE PRIČE: Gigs otkrio da je razmišljao da napusti Junajted!

61 Komentara

    WOW just what I was looking for. Came here by searching for %meta_keyword%|

    Znajući licno Rajkovića nece trcati novcem, već pametnim razmišljanjem, sto je redak primer u današnjem svetu fudbala! Ne verujem da ce otici bilo gde, iako ima ponuda od strane pojedinih klubova, licno ako ga Rems bude prodao ovog leta to nece biti ni Psg niti Sevilla, već Nica!

    PSZ dobija ozbiljno pijacanje ako on bude u njihovom timu.

    U ovakvoj jakoj ligi da budes najbolji golman sezone je jako tesko tako da svaka cast,guraj dalje samo!

    Sjajan golman. Iskreno se nadam da ce preci u Spaniju

    Gde gos bude otisao svakako ce savrseno da se pokaze. Mlad je i vidi se sa radi dosta na sebi

    Pa svojim odbranama je zasluzio sigurno, ali ne znam da li da predje u PSG, mozda je ipak bolja opcija Sevilja a trebao bi da gleda da predje u klub gde ce da bude prvi golman

    Odlicno brani,zasluzio je neki veci klub,videcemo gde ce zavrsiti karijeru

    Sta je to za njih. Sica.
    Mislim da on vredi vise.

    Vredi on svakako mnogo vise. Zaista se fenomenalano pokazao

    Lepu buducnost ce imati. Zaista, mislim da moze cudo da napravi, samo da tamo gde ode se i uklopi.

    Mali jenpametan i ide stepenik po stepenik. Sledeci klub mora da bude duplo jaci.

    Ne verujem da ce u PSG da ode. Ali svakako moze u veci i bolji klub

    Svojim odlicnim partijama pokazao je interesovanje mnogih klubova sto i nije cudno da promeni sredinu

    Malo je to para,kao najbolji francuski golman vredi mnogo vise!

    Psg nije spanski klub

    Misle na sevilju koja je isto zainteresovana

    Pa PSZ je bolji, ali sada ne znam gde bi se on pre uklopio

    U Parizu bi bio rezervni golman, doveli su Navasa koji brani vrhunski mada je isto tako na vrhunskom nivou branio za Real. Tako da mu je bolje da ode u Sevilju

    Odlican golman..nema sta

    Za očekivati,uvek je bio veliki talenat.

    Odlican je golman,nije nikako mala stvar najbolji golman u Francuskoj.Svaka mu cast,moci ce da bira klub za koji zeli da igra.

    Odlican golman. Samo da ne zuri sa odlukama, zasluzeno treba da igra za nekog fudbalskog velikana

    Mislim da bi za njega odlicna prilika bila prelazak u PSG.

    Gde god ode bice dobar. Da vidimo jos ko ce dati ovu cifru da ga dovede u tim.

    Mnogi klubovi ce dati tolike pare za njega to je sigurno, takovg golmana za te pare da dovedu je vrhunski posao

    Vreme je da napravi iskorak u karijeri,Sevilja bi bila savrsena za njega

    Videlo se jos u Jagodini koliki je potencijal,samo ovako nek nastavi,Srbija je napokon dobila ozbiljnog golmana

    Moze da se kaze da je medju top 5 golmana u evropi!

    Proglasen za najboljeg golmana u Francuskoj

    Psg ce biti vrhunac njegove karijere!

    Nasa mlada nada buduci Buffon

    bice od njega sjajno ime

    Treba da gleda klub gde ce redovno braniti a ne da greje klupu

    Rajkovic je odlican, ne sumnjam da ce i jos koji klub hteti da ga dovede.

    Iznenadjujuce malo para traze za njega

    Hm, samo 5 miliona. Samo ako bude htela Sevilja i njemu bude odgovaralo ne sumnjam da ce ga dovesti.

    ko god da ga uzme imace golmana za buducnost,ma cepaj u PSG vec si naviko na Francusku ligu,uzmi im dobre pare i aj zdravo

    bravo Pedja,treba to iskoristiti,najbolji golman Francuskog prvenstva nije mala stvar,a 5 miliona je sitnica za velike klubove,tako da ga vidim u drgom timu sto pre

    Jako je to malo para za takvog golmana

    Rajkovic je izabrao gdje mu je bolje

    Sazreo je. Biće on dugo na vrhu. Čestitam.

    Ja mislim da ce on imati veliki uspeh sve vodi ka tome!!

    Ovo se odavno vec pisalo o interesovanju Sevilje. Svi se nadamo da ce do toga i da dodje

    Bilo bi dobro da predje u Sevilju,ipak je spanska liga kvalitetnija

Postavi odgovor