Gde će karijeru nastaviti Predrag Rajković, pitanje je koje se logično postavlja posle sjajnih predstava srpskog golmana u Ligi 1.
Rajković je član Remsa, za koji brani maestralno ove sezone.
Sve to mu je donelo i zvanje najboljeg golmana Francuske.
To nikako nije mala stvar, pa zbog toga već postoji interesovanje mnogih velikana, prvi se raspitivao PSŽ.
Sada je u red stala i španska Sevilja.
Trenutno je Tomaš Vačlik prvi izbor u tom klubu, ali Rajković je šest godina mlađi i bio bi idealno rešenje za budućnost.
Vrednost našeg čuvara mreže je oko pet miliona evra, što i nije mnogo za španski klub.



berkey
WOW just what I was looking for. Came here by searching for %meta_keyword%|
Igorconga
Znajući licno Rajkovića nece trcati novcem, već pametnim razmišljanjem, sto je redak primer u današnjem svetu fudbala! Ne verujem da ce otici bilo gde, iako ima ponuda od strane pojedinih klubova, licno ako ga Rems bude prodao ovog leta to nece biti ni Psg niti Sevilla, već Nica!
Putnik
Predrag Rajković uopste skup nije, ove novce za njega mogu svi da plate.
Ema
PSZ dobija ozbiljno pijacanje ako on bude u njihovom timu.
El Matador
Zasluzio je jedan dobar ugovor da potpise sada,bio je sjajan cele sezone na golu!
Maras!!!
U ovakvoj jakoj ligi da budes najbolji golman sezone je jako tesko tako da svaka cast,guraj dalje samo!
Dusan
Bitno je da trenira i uspece u svemu sto zamisli
Leopold
Odlican je to golman,treba da trenira na sebi i daleko ce dogurati
Saska
Sjajan golman. Iskreno se nadam da ce preci u Spaniju
Marko65
Gde gos bude otisao svakako ce savrseno da se pokaze. Mlad je i vidi se sa radi dosta na sebi
Teo13
Pa svojim odbranama je zasluzio sigurno, ali ne znam da li da predje u PSG, mozda je ipak bolja opcija Sevilja a trebao bi da gleda da predje u klub gde ce da bude prvi golman
Kiki
Odlicno brani,zasluzio je neki veci klub,videcemo gde ce zavrsiti karijeru
Scar
Pa on im je 10x bolji od Vačlika!
Petar PP
Sta je to za njih. Sica.
Mislim da on vredi vise.
Darkekralj
Vredi on svakako mnogo vise. Zaista se fenomenalano pokazao
Totti
Lepu buducnost ce imati. Zaista, mislim da moze cudo da napravi, samo da tamo gde ode se i uklopi.
Garinca
Mali jenpametan i ide stepenik po stepenik. Sledeci klub mora da bude duplo jaci.
Gedza
Ne verujem da ce u PSG da ode. Ali svakako moze u veci i bolji klub
Steva
Svojim odlicnim partijama pokazao je interesovanje mnogih klubova sto i nije cudno da promeni sredinu
Kristian
Malo je to para,kao najbolji francuski golman vredi mnogo vise!
Vale13
Psg nije spanski klub
Vuk
Misle na sevilju koja je isto zainteresovana
Nemanja
Ne treba da prelazi tamo
Filip
Uzeće ga pariz na kraju.
Sanja90
Pa PSZ je bolji, ali sada ne znam gde bi se on pre uklopio
Aleksa 22
U Parizu bi bio rezervni golman, doveli su Navasa koji brani vrhunski mada je isto tako na vrhunskom nivou branio za Real. Tako da mu je bolje da ode u Sevilju
Drazen
Svako voli kvalitet
Joca
Odlican golman..nema sta
Goran 85
Za očekivati,uvek je bio veliki talenat.
Maki
Sada ce i cena da mu poraste
Iva12
Odlican je golman,nije nikako mala stvar najbolji golman u Francuskoj.Svaka mu cast,moci ce da bira klub za koji zeli da igra.
Marko 22
Odlican golman. Samo da ne zuri sa odlukama, zasluzeno treba da igra za nekog fudbalskog velikana
Milena86
Mislim da bi za njega odlicna prilika bila prelazak u PSG.
Nikola96
Gde god ode bice dobar. Da vidimo jos ko ce dati ovu cifru da ga dovede u tim.
Rade Vulic
Mnogi klubovi ce dati tolike pare za njega to je sigurno, takovg golmana za te pare da dovedu je vrhunski posao
Misko
Vreme je da napravi iskorak u karijeri,Sevilja bi bila savrsena za njega
Milutin
Videlo se jos u Jagodini koliki je potencijal,samo ovako nek nastavi,Srbija je napokon dobila ozbiljnog golmana
Jovan
bilo bi lepo da predje u psg!
Boro
Moze da se kaze da je medju top 5 golmana u evropi!
IvanP
Proglasen za najboljeg golmana u Francuskoj
Oki
Posle ivice kralja najbolji golman!
Janbo
Psg ce biti vrhunac njegove karijere!
Andrej
Nasa mlada nada buduci Buffon
Manki
bice od njega sjajno ime
Bojan
Treba da gleda klub gde ce redovno braniti a ne da greje klupu
Ivan
Rajkovic je odlican, ne sumnjam da ce i jos koji klub hteti da ga dovede.
Sinisa
Iznenadjujuce malo para traze za njega
Mario
Hm, samo 5 miliona. Samo ako bude htela Sevilja i njemu bude odgovaralo ne sumnjam da ce ga dovesti.
jakov
ko god da ga uzme imace golmana za buducnost,ma cepaj u PSG vec si naviko na Francusku ligu,uzmi im dobre pare i aj zdravo
Goran
Pokazace se u najboljem svjetlu
Sanja
Svako ide gdje mu je bolje
lazar
bravo Pedja,treba to iskoristiti,najbolji golman Francuskog prvenstva nije mala stvar,a 5 miliona je sitnica za velike klubove,tako da ga vidim u drgom timu sto pre
Filip
Jako je to malo para za takvog golmana
Tomo
Rajkovic je izabrao gdje mu je bolje
DuLE
Sazreo je. Biće on dugo na vrhu. Čestitam.
Danilo
Samo pet miliona? Malo je to
Vladana
Ja mislim da ce on imati veliki uspeh sve vodi ka tome!!
ferari
Ovo se odavno vec pisalo o interesovanju Sevilje. Svi se nadamo da ce do toga i da dodje
Jovan
Bilo bi dobro da predje u Sevilju,ipak je spanska liga kvalitetnija
Suki
Pa znači još uvek je neizvesno…
Tasa
Videcemo da li ce biti prelaska