Tog 19. maja 2013. godine, na današnji dan, Kevin Nolan postigao je prvi het-trik za Vest Hem, u pobedi nad Redingom od 4:2.
Vest Hem je poveo 2:0, koliko je bilo i na poluvremenu, Nolan i Rikardo Vaz Te bili su strelci, ali Reding je poravnao na 2:2.
S nova dva gola kapitena, “čekićari” su slavili.
Borbeni vezista se dobro seća te utakmice.
– Lično, prezadovoljan sam što sam postigao prvi het-trik baš protiv Redinga. Vodili smo velike borbe s njima u Čempionšipu, sezonu ranije. Nakon utakmice smo svi izašli na teren sa svojim porodicama, uživali smo. Jedno lepo sećanje – izjavio je Kevin nekoliko godina kasnije.
Nolan je karijeru započeo u Boltonu, gde je proveo punu deceniju.
Nakon toga, prešao je u Njukasl, pa u Vest Hem. Poslednje utakmice u karijeri odigrao je za Lejton Orijent.
Trenutno radi u Vest Hemu, kao trener mlađih kategorija.



Juca
Mislim da je ipak znatno više dao Boltonu, bio je istinska legenda kluba sa Ribok stadiona, malo me je cak razočarao prelaskom u Newcastle, navijači Bolton su u njega gledali kao u Boga, kleli se u njega!
Gedza
Nolan je sasvim dobar igrac. Ume da isprsti
LEMI
Svakom dodje trenutak slave ..
Mirko
Uhh kad se setim toga, Premijer liga grimi ko i uvek
Chupka
Koja utakmica pricalo se o njoj god dana .
Scar
Kad je ovo bilo bog te video…
Orfanela
Odlicna utakmica je bila ..Tada mi je ja msm Vest Hem i zapao za oko kao dobra ekipa.
Djela
Uu ovo je bass davno bilo al lepo secanje
Filip
Strašan veznjak je bio.
Teo13
E tad se bas imalo sta videti na fudbalskim terenima
Boban
Zlatna vremena fudbala
BB
Ajme,ala nas vracate u lepe dane,lepa secanja
Kiki
Najspecificnije radovanje od svih u PL. 🐔🐔🐔
Nikola96
Lepo ozivljavanje secanja… Ima Nolan cime i da se pohvali…
Leopold
Svaka cast!
Dusan
Kakva nostalgija covece……..
Goran85
Bravo Kevine!
Marko
Kapiten bas kada je potrebno!
Sladjan I.
Nolan legenda te utakmice, sjajan hetrik gledao sam tu utakmicu.
Garinca
West ham veliki klub sa sjajnim navijacima.
Durant91
Sacam ga se jos iz Boltona doj je igra za gorepomenutim Vaz Teom
Ruki
Zaboravio sam ovo, lepo je
Andrijana
Kakvo bacanje u proslost, zaboravih na ovo 😀