"LEPO SEĆANJE" Vest Hem - Reding 4:2 i prvi het-trik Nolana (VIDEO)

Tog 19. maja 2013. godine, na današnji dan, Kevin Nolan postigao je prvi het-trik za Vest Hem, u pobedi nad Redingom od 4:2.

Vest Hem je poveo 2:0, koliko je bilo i na poluvremenu, Nolan i Rikardo Vaz Te bili su strelci, ali Reding je poravnao na 2:2.

S nova dva gola kapitena, “čekićari” su slavili.
Borbeni vezista se dobro seća te utakmice.

– Lično, prezadovoljan sam što sam postigao prvi het-trik baš protiv Redinga. Vodili smo velike borbe s njima u Čempionšipu, sezonu ranije. Nakon utakmice smo svi izašli na teren sa svojim porodicama, uživali smo. Jedno lepo sećanje – izjavio je Kevin nekoliko godina kasnije.

Nolan je karijeru započeo u Boltonu, gde je proveo punu deceniju.
https://twitter.com/OfficialBWFC/status/1259120945144332288

Nakon toga, prešao je u Njukasl, pa u Vest Hem. Poslednje utakmice u karijeri odigrao je za Lejton Orijent.

Trenutno radi u Vest Hemu, kao trener mlađih kategorija.

HEROJ DROGBA Kako je Čelsi srušio Bajern u Minhenu za istorijski pehar

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina – 10. epizoda: Evropsko prvenstvo 2016. godine

23 Komentara

    Mislim da je ipak znatno više dao Boltonu, bio je istinska legenda kluba sa Ribok stadiona, malo me je cak razočarao prelaskom u Newcastle, navijači Bolton su u njega gledali kao u Boga, kleli se u njega!

    Nolan je sasvim dobar igrac. Ume da isprsti

    Uhh kad se setim toga, Premijer liga grimi ko i uvek

    Koja utakmica pricalo se o njoj god dana .

    Odlicna utakmica je bila ..Tada mi je ja msm Vest Hem i zapao za oko kao dobra ekipa.

    Uu ovo je bass davno bilo al lepo secanje

    E tad se bas imalo sta videti na fudbalskim terenima

    Ajme,ala nas vracate u lepe dane,lepa secanja

    Najspecificnije radovanje od svih u PL. 🐔🐔🐔

    Lepo ozivljavanje secanja… Ima Nolan cime i da se pohvali…

    Nolan legenda te utakmice, sjajan hetrik gledao sam tu utakmicu.

    West ham veliki klub sa sjajnim navijacima.

    Sacam ga se jos iz Boltona doj je igra za gorepomenutim Vaz Teom

    Kakvo bacanje u proslost, zaboravih na ovo 😀

Postavi odgovor