Odluka o šampionu Belgije koja je izglasana na sastanku svih klubova, posle dva meseca je poništena. Klub Briž ipak nije prvak države.
Sud za Sportsku arbitražu u Belgiji poništio je odluku donetu nakon prekida sezone.
Ljudi iz Klub Briža imaće razlog za nezadovoljstvo, ali sa druge strane, raduju se u Beverenu.
Upravo je Beveren uložio žalbu, pošto je odluka najviše štetila tom klubu. Naime, klub iz malog gradića u Belgiji trebalo je da bude jedini koji se seli u niži rang.
Međutim, žalba je urodila plodom, pa su sve donesene odluke za sada poništene.
Belgija je prva zemlja koja je usled pandemije koronavirusa i prekida prvenstva proglasila kraj fudbalske sezone.
Posle 29 kola, Klub Briž je zauzimao prvo mesto, međutim, bar za sada, nije šampion.



Scar
Ispadoše baš smešni Belgijanci!!! Mogli su i neko pametnije rešenje odmah po prekidu da nađu!
Flaki
Jako glupo prvenstvo…zaista jako glupo..Belgijska liga je katastrofa.
Mića3
Jedino se raduju se u Beverenu ovom odlukom.
Zorica
Neverovatni su ! Piši,pa obriši. Jako neozbiljno!
filippK
Steta za Briz…. Ali ajde zelim im naredne sezone da osvoje ligu
Masa
Kako im se cefne tako i rade
Maja
Strašno majke mi gori su nego ne znam ni ja ko sve
Dunja
Očigledno da su i oni kao što su i naši
Nina
Auu pa oni nameštaju koliko im volja
Nikola
Hahaha pa ovo je strasno 😂
Kiki
I ovi namestaju kako im dodje
Filip
Hahahahh ovi gori od nas 😀
Danilo
Sad da se nastavi i zavrsi prvenstvo 😀
Mina
Znaci nije samo nasa liga sporna…