ZIDAN NIJE ZABRINUT "Želimo da pobedimo Siti, verujem u Jovića"

Fudbaleri Real Madrida konačno su došli do nove titule namenjene šampionu Španije, što je dovoljan razlog za slavlje, ali ih tek čeka težak posao.

Posle nekoliko dana odmora, “kraljevski klub” igra revanš utakmicu osmine finala Lige šampiona protiv Mančester sitija, a taj mel na programu je 7. avgusta.

Zinedin Zidan je posebno naglasio da nije zabrinut zbog odmora i da veruje svojim igračima.

-Naše ambicije su poznate, naravno da želimo da pobedimo Siti i igramo u Ligi šampiona što je moguće više. Sada nam prestoji par dana neophodnog odmora kako bismo povratili snagu za ono što nas čeka. Ne brinem se oko toga da li će igrači doći nespremni posle kratke pauze, oni su profesionalci – rekao je Zidan.

Francuski stručnjak se, po ko zna koji put, osvrnuo i na mladog srpskog napadača Luku Jovića.

-Kao i svaki put reći ću vam isto, a to je da je on mlad i talentovan igrač, iza koga je teška sezona prilagođavanja na novu sredinu. Imao je problema sa povredama, ali i stvarima van terena. Ja mu i dalje verujem – naglasio je Zidan.

NINKOVIĆ O JOVIĆU: Neće ga Real čekati tri-četiri godine

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MeridianSport Podkast #03 TRANSFERI u Evroligi – pojačanja

16 Komentara

    Veruje mu.. Da ce mirno da se sedi na klupi i pusti Benzemu da odradi njegov posao

    Naravno da je cilj sad Liga Sampiona, ali tesko ce proci Siti ima odlican rezultat

    Nadam se da ce Luka sledece sezone biti u prvom olanu i da ce zaigrati kako treba

    Tesko da ce uspeti da dobiju Sitija i prodju dalje ipak je veliki zaostatak

    Pa možda bi i trebao malo da še zabrines

    Iskreno se nadam da je Zidan u pravu,a biće to neizvesna utakmica

    Upravo tako, al verujem da mogu!

    teska utakmica ce biti svakako, veliki posao ih ceka

    Naravno da su profesionalci,to su pokazali a i dokazali

    Neće se svakako Luka naigrati tamo, nažalost

    Ako bude pametan igrace sigurno

    Verujem da ce ce Real pobediti Mancester bez problema.
    A sto se tice Jovica, prevelik je Real zalogaj za njega, veliki klub, vreme mu je da idee negde ce imati vecu minitazu.

    Mislim da je svestan i Zidan da je Jovic gol masina, samo mu treba pruziti sansu i pokazace on svoje umece i znanje,snalazljivost..

    Biće to neizvestan mec a čisto sumnjam da će Jovic uopste i zaigrati na istom

    nadam se da je Zidan u pravu sto se Luke tice ali sam nesto skepticna ipak

Postavi odgovor