SOLBAKEN ODUŠEVIO IGRAČE: Pobedite Mančester i imate moju premiju!

Stale Solbaken, trener Kopenhagena, oduševio je najpre svoje igrače, a zatim i javnost širom Evrope.

On je nakon revanš meča protiv Bašakšehira u osmini finala Lige Evrope, dao obećanje svojoj ekipi.

Kopenhagen je, nakon što je izgubio u prvom meču sa 1:0, kao domaćin trijumfovao rezultatom 3:0. Obezbeđen je plasman u četvrtfinale gde će rival biti Mančester junajted.

Solbaken je u svlačionici, na engleskom jeziku obećao svojim igračima da će im dati i svoju premiju, ukoliko izbace englesku ekipu iz takmičenja.

– Ako pobedite Mančester junajted dobićete moj bonus, a onda nećete imati probleme s parama do kraja života – poručio je Solbaken.

Norvežanin je ljubitelima fudbala u Srbiji postao poznat kada je Crvena zvezda u kvalifikacijama za Ligu šampiona igrala upravo protiv Kopenhagena. Zaimljivo da je prvi meč odigran na stadionu “Rajko Mitić” pre tačno godinu dana – 6. avgusta.

Vladan Milojević, tadašnji trener crveno-belih je u superlativu govorio o radu Solbakena, a zatim ga je u napetom dvomeču završenim ludom penal serijom, poslao u Ligu Evrope.

Ipak, Milojević je znao šta priča. Radi se o kvalitetnom treneru, a to dokazuje i uspeh Kopenhagena.

BOLT: Mislim da nisam imao pravu šansu da se oprobam u fudbalu!

OBAVEZNO POGLEDJATE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #04 | Branko Borota menja Močiboba

7 Komentara

    Lepa premija ali realno zna se da neće proći pa je lako obećavati

    Haha svaka mu cast,tako se motivise ekipa

    Definitivno su sada i vise nego motivisani…videcemo…

    Tesko da ce oni pobediti Mancester ali lepe ambicije moram priznati

    Bice teska utakmica za MUTD, sve je moguce…

Postavi odgovor