Košarkaški kluba Igokea obavestio je javnost da je jedan igrač tima iz Laktaša pozitivan na koronavirus.
U skladu sa epidemiološkim protokolima, KK Igokea je odmah obavio testiranje svih igrača, članova stručnog štaba i zaposlenih koji su bili u kontaktu sa zaraženim igračem, posle čega je utvrđeno da su svi ostali u klubu negativni na prisustvo virusa.
Prema preporukama Higijensko epidemiološke službe i Ministarstva zdravlja Republike Srpske, KK Igokea će za dva dana ponoviti testiranje, a svi igrači, članovi stručnog štaba i zaposleni u klubu, do tada će se pridržavati svih propisanih mera.
Da podsetimo Igokea je siguran organizator prvog balona ABA lige, ukoliko do njega dođe.
Da podsetimo pored Igokee, probleme sa viriusom imaju Split, Zadar, Cibona.
LOŠE VESTI IZ KOMŠILUKA Cibona ima pozitivnih na koronavirus
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Meridianbet kup | STONI TENIS turnir | hala Pinki, Zemun | 18.-20.8.2020.



Pavlovicc.
Samo me zanima kako će da stručnjaci iz vrha da započnu
Anci3
Moguce da odloze ABA Ligu, ipak ima dosta zarazenih u klubovima.. Pogotovo u Ciboni, mislim da sam procitala da kod njih ima 14 pozitivnih
Flaki
Pitanje je sta ce biti sa Aba ligom ove sezone.
Toza
Taman pomisliš kako situacija ide na bolje kad eto..
falkao
kako vidim nece ni krenuti ABA liga,svi su spremni u najvece,ali se jednostavno ne da,daj boze da se situacija poboljsa pa da krene takmicenje