Odbojkaši Vojvodine će prvu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona igrati u italijanskom gradu Trentu.
Kako je objavila Evropska odbojkaška konfederacija srpski šampiona Vojvodina će igrati u grupi F i prvog dana turnira će biti slobodna.
Novosađani će 30. septembra igrati protiv Polonije iz Londona, a 1. oktobra protiv domaćina turnira ekipe Trentina.
Pobednik turnira će izboriti plasman u drugu rundu Lige šampiona, a preostale dve ekipe će takmičenje nastaviti u Kupu CEV.
Mečevi prve runde će se igrati od 29. septembra do 1. oktobra.
EVROPSKO PRVENSTVO ZA JUNIORKE U ODBOJCI Uz malo muke do druge pobede Srpkinja
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Meridianbet kup | STONI TENIS turnir | hala Pinki, Zemun | 18.-20.8.2020.



Pavlovicc.
Biće pakleno protiv Podraščanina
Flaki
Nazalost Vojvodina nista nece uspeti da napravi u Evropi.
rodrigo
tezi protivnik nije mogao da padne,toliko nemaju srece da je to strasno,neka se bore muski pa sta bude