Lorenco di Silvestri je novi fudbaler Bolonje, potvrđeno je u klubu.
Tako je Siniša Mihajlović dobio iskusnog defanzivca, a na Tviter profilu postavljena je i poruka dobrodošlice. Došao je kao slobodan igrač.
Ima 32 godine, a igrao je za Lacio, Fiorentinu, Sampdoriju i Torino iz kojeg je i došao. U poslednje spomenuta tri kluba, Di Silvestri je već sarađivao sa Srbinom, tako da se njih dvojica veoma dobro poznaju.
Nova sezona u Seriji A počeće ovog vikenda.
NEVEROVATAN MEČ U NEMAČKOJ Poštovali fizičku distancu pa izgubili 37:0!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: 100 PRATILACA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #16



Jelena93
Dobro je da Miha formira tim sa ljudima koje vec poznaje
Bogdan01
Dobro će im doći pojačanje i to ovo g tipa
Hani666
Odlicno pojacanje, mislim da ce im dobrk doci ovakav igrac
Igorconga
Lorenco De Silvestri je na početku karijere u seniorima puno obecavao! Bio je jedan od najvećih talenata u Italiji i jedan od najvećih talenata na svetu na poziciji desnog beka! Mnogo faktora je uticalo da se ne razvije na pravi i očekivani nacin, posle toga je kupio Mihu u Fiorentini cini mi se svojim zalaganjem na terenu, pa je Miha njega poveo sa sobom i u Torini, a sad ce ponovo saradjivati ovog puta u Bolonji!
Anci3
Sjajno pojacanje.. Nadam se da ce Miha ove sezone imati vise uspeha
Zare 202
Dobro pojačanje za mihin tim, nadam se da ce da im pomogne u borbi za evropu sledeće sezone.
n3cke
Uvek je bitno imati jednog iskusnog defanzivca u zadnjoj liniji
Mile
Zna Miha koga da dovede, trenirao ga je vec pre i dobro zna da ovaj pruza maksimum.. Sto Miha naravno trazi i treba mu to! Dobar posao.