Otkazana svetska klupska odbojkaška prvenstva

Administrativni odbor Svetske odbojkaške konfederacije otkazao je klupska svetska prvenstva u muškoj i ženskoj konkurenciji zbog aktuelne situacije sa korona virusom.

Međutim, kako je danas saopšteno, Svetska odbojkaška federacija (FIVB) najavila je da će zainteresovani za organizaciju turnira 2021. godine, moći da konkurišu do kraja oktobra.

Takođe, iz iste organizacije dolazi informacija i da će na Svetskim kadetskim prvenstvima 2021. godine učestvovati po 20 ekipa, a na Svetskim juniorskim po 16.

NA DANAŠNJI DAN dve bitne medalje srpske odbojke

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Najveći STADIONI na svetu | TOP LISTA | Meridian Sport TV

8 Komentara

    Korona sve zivo usporila, unistila i otkazala dosta toga.. ali dobro makar ce se odigrati kada budu neki iole normalniji uslovi..

    Bas lose vesti, nadam se da ostali sportovi nece krenuti sa odlaganjem i otkazivanjem prvenstva 🙄

    Lose vesti bas,nadao sam se da se nece odlagati

    U kojoj meri Korona remeti sport nije realno!

    Ovo je preterano sve živo otkazuju baš nije normalno šta rade

    Steta, bas volim da pratim odbojku

    sve je poceelo da se igra normalno,i nije mi jasno zasto su ovo otkazali,kada je moglo da se igra,naravno uz sve mere zaastite i testiranja

Postavi odgovor