Mnogo se ovih dana govori o prelaznom roku u Mančester junajtedu.
Pomalo neverovatno zvuči da su doveli samo jedno pojačanje, Donij Van de Beka iz Ajaksa. Upravo je Van de Bek postigao jedini gol u porazu “Crvenih đavola” od Kristala Palasa, 1:3.
Levi bek Mančester junajteda Luk Šo smatra da bi novi igrači dali ekipi potreban vetar u leđa.
– Imamo vrlo dobru grupu igrača, ali lično smatram da treba još da se pojačamo. To može da nam bude vetar u leđa. Kada pogledate kako se druge ekipe pojačavaju, i mi moramo da se trudimo da držimo korak – rekao je Šo.
Mančester junajted u sledećem kolu Premijer lige gostuje Brajtonu.



n3cke
Pa doveli su samo jedno pojacanje, bar jos 2-3 kvalitetna igraca
Hani666
Itekako im je potrebno pojacanje, ovo je smesno za gledanje
Mile
Nekako je Junated tanak u odbrani.. nikako da se ponovi ‘Vidic- Ferdinand” mada i napad je nesto posustao… Bice valjda to bolje..
Goran 22
Kako.su igrali u zavsnici prvenstva mislio sam da ce mnogo bolje da stratuju, ovo sto su igrali je mnogo tanko
Rade Vulic
Trebaju im pojacanja to je evidentno, ne mogu sa ovakom ekipom nista da urade
Juca
Mislim da Manchester United mora dovesti napadaca i to nekog ko ima iza sebe ozbiljnu reputaciju! Pitanje je da li ce uprava na celu sa Vudvordom hteti da izdvoji ozbiljan novac za takav profil igraca!?
Biska
Ma kakvi, nece oni da mnogo plate za pojacanja i sve dok tako budu radili nista nece uraditi
Kiki88
Najveci problem Mancestera je Solskjer,neznalica od trenera
Dambo
Sto pre pojacanja, nema smisla vise gledati ovakav Junajted.
Sasa 22
Jedino je vredeo dok je bio Ferguson na celu ekipe, posle njega tiha jeza
Šomi
Ovaj Junajted je velika komedija, mnogo smesna ekipa….
Micko 007
Mančester ponovo ni ove sezone nema tim, potpuno je upravu čovek.
Jelena93
Morate ali je potreban ozbiljan budzet za to
Nemanja9
Sad njima treba ogromno pojačanje mnogo je dobra ekipa
gurkuf
razumeo bi da je u pitanju neki drugi klub koji je u donjem delu tabele i cilj je opstanak u ligi,ali jedan Mancester ne dovodi igraci a preko su im potrbni e to ne razumem,i posle nema rezultata,pa kako da ih ima
palasio
po meni Mancesteru treba bar jos tri igraca najmanje,a oni doveli samo jednog,ne razumem sta planiraju iz uprave,oni ne da nece biti medju cetri ekipe,nego nece biti ni u ligi evrope sledece godine ako ostanu bez pojacanja
Bogdan01
Slažem se. Sa tri nova igrača bi se vidno promenila jačina tima
Flaki
Mancesteru je potrebna ozbiljna rekonstrukcija.