ŠO APELUJE: Potrebna su nam pojačanja

Mnogo se ovih dana govori o prelaznom roku u Mančester junajtedu.

Pomalo neverovatno zvuči da su doveli samo jedno pojačanje, Donij Van de Beka iz Ajaksa. Upravo je Van de Bek postigao jedini gol u porazu “Crvenih đavola” od Kristala Palasa, 1:3.

Levi bek Mančester junajteda Luk Šo smatra da bi novi igrači dali ekipi potreban vetar u leđa.

– Imamo vrlo dobru grupu igrača, ali lično smatram da treba još da se pojačamo. To može da nam bude vetar u leđa. Kada pogledate kako se druge ekipe pojačavaju, i mi moramo da se trudimo da držimo korak – rekao je Šo.

Mančester junajted u sledećem kolu Premijer lige gostuje Brajtonu.

Murinjo nije hteo da priča o Bejlu posle deklasiranja Sautemptona

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Miljan Amanović: Kroz Novakov san živimo naš san | MOJ UGAO

18 Komentara

    Pa doveli su samo jedno pojacanje, bar jos 2-3 kvalitetna igraca

    Itekako im je potrebno pojacanje, ovo je smesno za gledanje

    Nekako je Junated tanak u odbrani.. nikako da se ponovi ‘Vidic- Ferdinand” mada i napad je nesto posustao… Bice valjda to bolje..

    Kako.su igrali u zavsnici prvenstva mislio sam da ce mnogo bolje da stratuju, ovo sto su igrali je mnogo tanko

    Trebaju im pojacanja to je evidentno, ne mogu sa ovakom ekipom nista da urade

    Mislim da Manchester United mora dovesti napadaca i to nekog ko ima iza sebe ozbiljnu reputaciju! Pitanje je da li ce uprava na celu sa Vudvordom hteti da izdvoji ozbiljan novac za takav profil igraca!?

    Ma kakvi, nece oni da mnogo plate za pojacanja i sve dok tako budu radili nista nece uraditi

    Najveci problem Mancestera je Solskjer,neznalica od trenera

    Sto pre pojacanja, nema smisla vise gledati ovakav Junajted.

    Jedino je vredeo dok je bio Ferguson na celu ekipe, posle njega tiha jeza

    Ovaj Junajted je velika komedija, mnogo smesna ekipa….

    Mančester ponovo ni ove sezone nema tim, potpuno je upravu čovek.

    Morate ali je potreban ozbiljan budzet za to

    Sad njima treba ogromno pojačanje mnogo je dobra ekipa

    razumeo bi da je u pitanju neki drugi klub koji je u donjem delu tabele i cilj je opstanak u ligi,ali jedan Mancester ne dovodi igraci a preko su im potrbni e to ne razumem,i posle nema rezultata,pa kako da ih ima

    po meni Mancesteru treba bar jos tri igraca najmanje,a oni doveli samo jednog,ne razumem sta planiraju iz uprave,oni ne da nece biti medju cetri ekipe,nego nece biti ni u ligi evrope sledece godine ako ostanu bez pojacanja

    Slažem se. Sa tri nova igrača bi se vidno promenila jačina tima

    Mancesteru je potrebna ozbiljna rekonstrukcija.

Postavi odgovor