I Krajinović poražen u prvom kolu Dohe

Srpski teniser Filip Krajinović završio je učešće na turniru u Dohi.

Bolji od Krajinovića u dva seta bio je Belgijanac David Godan sa 6:4, 6:4, posle jednog sata i 23 minuta igre.

Bio je ovo prvi turnir za Filipa još od Australijan opena, kada je u pet setova poražen od Danila Medvedeva. u trećem kolu.

Tako je Srbija u jednom danu ostala bez predstavnika u Dohi, pošto je ranije danas poraz doživeo i Dušan Lajović.

Prelomni trenutak prvog seta dogodio se u sedmom gemu kada je Gofan brejknuo Krajinovića, iskoristivši drugu brejk priliku.

Do kraja su serveri bili prilično sigurni u svojim gemovima, pa je David poveo sa 6:4.

I u drugom setu viđen je sličan scenario. Ovoga puta Krajinović je pretrpeo brejk u petom gemu, a do kraja susreta nije imao nijednu šansu da se vrati u meč, pa je Gofan došao do sigurne pobede.

Rival Gofanu u drugom kolu biće Amerikanac Tejlor Fric.

NOVAK NAJAVIO SPEKTAKL: U Beograd dolazi teniska elita?

Obavezno pogledajte: JEL TE BOLELO CEPIVO? | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #45