IVIĆ OSTAO BEZ NAJBOLJEG Velbek odlazi kao slobodan igrač!

Poznati engleski fudbaler Dani Velbek napustio je Votford kao slobodan igrač, nakon samo godinu dana u redovima novog člana Čempionšip, potvrdio je ovaj klub.

Bivši fudbaler Arsenala i Mačester junajteda odigrao je 20 mečeva za Hornetse postigavši tri gola.

Ugovor mu je isticao na leto 2022. godine.

LIVERPUL IZJEDA KORONA Posle Alkantare i Manea zaražen i Šaćiri!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Najpopularniji SPORTOVI na svetu | Meridian Sport TV | PART3

Pred Partizanom je važan meč! Podrži crno-bele, Meridian je za to spremio 1.000 RSD bonusa!

6 Komentara

    Sigurno ima klub za koji ce nastaviti karijeru inace ne bi napustao klub sigurno

    Nadam se da će Ivić i bez njega uspeti da ih vrati u PL

    Pa i nije baš najbolji igrač, nije ništa preterano pokazao

    Dobar igrac…moze vise od cempionshipa.

    Beze svi iz Wotforda,nece niko.da igra u cempionshipu

    Kad niko nece da igra u campionsipu, a i campionsip odlicna liga

Postavi odgovor