Korona nastavlja da pravi haos, Zvezdin rival ima veliki problem

Asvel ima ozbiljnih problema zbog korona virusa. Kako je potvrdio francuski klub, samo devet igrača je na raspolaganju za Evroligu.

Nova dva igrača i člana štaba su testirana i pozitivni su na virus, a prethodno je sedam igrača bilo zaraženo. Kako je dalje objašnjeno svi se nalaze u samoizolaciji i imaju najmanje moguće simptome.

U ovom trenutku, samo je devet igrača Asvela spremno za mečeve, a od toga su dvojica mlađih koji su priključeni.

Asvel treba da igra protiv Panatinaikosa večeras, pa protiv Crvene zvezde u četvrtak kao domaćin. Ostaje da se vidi kakva će biti situacija do meča protiv Crvene zvezde. Da li će igrati u skraćenoj rotaciji ili meča neće biti, ukoliko zdravstveni bilten bude lošiji.

Podsetimo, velike probleme zbog korona virusa ima i Zenit iz Sankt Peterburga.

Asvel posle dve utakmice ima dva poraza.

KORONA I U PARTIZANOVOJ GRUPI Anđušićev Burg ima nekoliko pozitivnih!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: LIGA NACIJA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #23

6 Komentara

    Zbog predostrožnosti, najpametnije je da Zvezda uopšte i ne putuje tamo nego da se utakmica zabeleži službenim rezultatom.
    P.S. Ko im je kriv kad se nisu pazili i pridržavali epidemioloških mera.

    Sa ovakvim igračima zvezda ima veliku prednost za pobedu jer se utakmice moraju odigrati imaju jako puno mečeva svi i treba da se paze

    Ovo sa desetkovanjem igraca i svim improvizovanim nepotpunim timovima dovesce do pada kvaliteta,ali bar nek se igra i ide dalje…..nema vise odlaganja!

    Nema sta utakmica se mora igrati…nema vise odlaganja…realno…gust je raspored.

    ma ovako igranje sa nepotpunim timovima i gde je svaka naredna pod znakom pitanja nema nikakvog smisla.ovo sve nece liciti ni na sta.Dok se ne sredi situacija u celom svetu ,nema nista od normalnog sporta

Postavi odgovor