Asvel ima ozbiljnih problema zbog korona virusa. Kako je potvrdio francuski klub, samo devet igrača je na raspolaganju za Evroligu.
Nova dva igrača i člana štaba su testirana i pozitivni su na virus, a prethodno je sedam igrača bilo zaraženo. Kako je dalje objašnjeno svi se nalaze u samoizolaciji i imaju najmanje moguće simptome.
U ovom trenutku, samo je devet igrača Asvela spremno za mečeve, a od toga su dvojica mlađih koji su priključeni.
Asvel treba da igra protiv Panatinaikosa večeras, pa protiv Crvene zvezde u četvrtak kao domaćin. Ostaje da se vidi kakva će biti situacija do meča protiv Crvene zvezde. Da li će igrati u skraćenoj rotaciji ili meča neće biti, ukoliko zdravstveni bilten bude lošiji.
Podsetimo, velike probleme zbog korona virusa ima i Zenit iz Sankt Peterburga.
Asvel posle dve utakmice ima dva poraza.
KORONA I U PARTIZANOVOJ GRUPI Anđušićev Burg ima nekoliko pozitivnih!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: LIGA NACIJA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #23



jvxxpnpfh
Korona nastavlja da pravi haos, Zvezdin rival ima veliki problem | MeridianBetSport
[url=http://www.g6d9byb88sx469e6800m1zi3yjcg902js.org/]ujvxxpnpfh[/url]
jvxxpnpfh http://www.g6d9byb88sx469e6800m1zi3yjcg902js.org/
ajvxxpnpfh
Srećko
Zbog predostrožnosti, najpametnije je da Zvezda uopšte i ne putuje tamo nego da se utakmica zabeleži službenim rezultatom.
P.S. Ko im je kriv kad se nisu pazili i pridržavali epidemioloških mera.
Nemanja9
Sa ovakvim igračima zvezda ima veliku prednost za pobedu jer se utakmice moraju odigrati imaju jako puno mečeva svi i treba da se paze
detlic
Ovo sa desetkovanjem igraca i svim improvizovanim nepotpunim timovima dovesce do pada kvaliteta,ali bar nek se igra i ide dalje…..nema vise odlaganja!
Flaki
Nema sta utakmica se mora igrati…nema vise odlaganja…realno…gust je raspored.
El Matador
ma ovako igranje sa nepotpunim timovima i gde je svaka naredna pod znakom pitanja nema nikakvog smisla.ovo sve nece liciti ni na sta.Dok se ne sredi situacija u celom svetu ,nema nista od normalnog sporta