KORONA I U KUPU CEV! Niš bez borbe ide dalje

Odbojkaši Niša igraće u osmini finala Kupa CEV, drugog po jačini evropskog takmičenja.

Ovu informaciju potvrdila je Evropska odbojkaška konfederacija pošto je beloruski Šahtjor iz Soligorska odustao od takmičenja zbog.

https://www.instagram.com/p/CFUGqtun4fl/?utm_source=ig_web_copy_link

Niš će u osmini finala igrati protiv engleske Polonije iz Londona. Ti mečevi su na programu 2. i 16. decembra.

Da podsetimo Srbija će imati još jednog predstavnika u osmini finala. Ekipa Vojvodine će igrati protiv pobednika duela Dinamo Moskva – Jihostroj Češke Budejovice.

Mladi radnik iz Požarevca će u šesnaestine finala igrati protiv Neftohimika iz Bugarske.

Crno-beli se povukli iz Kupa

OBAVEZNO POGLEDAJTE: VINKO KAŠLjE?!! | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #27

4 Komentara

    When someone writes an paragraph he/she keeps the idea of a user in his/her brain that how a user can understand it. Thus that’s why this piece of writing is great. Thanks!|

    Ako nista bar ce imati priliku da igraju hahahahah mozda nas i iznenade,u dobrom smislu 😛

    Nis ce igrati protiv Polonije iz Londona,koji Englezi i odbojka,prvi put sam sada cuo da oni igraju u evropi neko takmicenje,kao i Englezi u kosarci isti djavo,oni samo u fudbalu dobri i nista vise,trebalo bi da Nis prodje dalje

    Haos, nema pravde, užas od takmičenja. Sad je odustao Šahtjor već sutra to može da bude Niš

Postavi odgovor