Utakmica sedmog kola Evrokupa između Partizana i Venecije otkazana je na sam dan održavanja. Ta informacija nije iznenađenje, obzirom na brzinu rasprostranjenosti korona virusa, a ovo je druga odložena utakmica crno-belih zbog stanja protivničke ekipe.
Trener Venecije, Valter de Rafaele, kome je gotovo cela ekipa u karantinu, dan kasnije otkrio je detalje sa prošlonedeljnog gostovanja Uniksu.
-Ne znam šta da kažem, ali ovo je posledica konstantnog putovanja po Evropi. Na gostovanju Uniksu, navijači nisu nosili maske. Igrači su me tokom utakmice pitali da na neki način intervenišem, da ljudi na tribinama stave maske-, istakao je trener De Rafaele.
Italijanski trener podseća i na upozorenje Etorea Mesine.
-Ne bih da krivim nikog, ali to su pravila koja je njihove država propisala. Mora da se sedne za sto i nađe rešenje, može biti da je Etore Mesina u pravu kad je tražio prekid sezone u evropskoj košarci-
Trenutno u Evrokupu, Venecija i Partizan imaju isti učinak, dve pobede i tri poraza.
Ponovo zakazana utakmica Partizana i Huventuda
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 17 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA



Urke
Meni nije jasno žašto je pored svega nekim klubovima dozvoljeno da igraju pred navijačima
Nidza007
Kako su mogli da puste navijace bez maski😲 Nije ni cudo sto ova korona ne prolazi kada su ljudi tako neodgovorni.
STEVA1991
Rasulo je svuda , nikakav pravila niko se ne odnosi jednako u ovoj situaciji i to treba ili prekinuti sve ili pustiti da ide kako ide pa samo slati u izolaciju ko se zarazi
Flaki
Rusija je to…nema tu mnogo filozofije…sta je tu je..rusijs je.totalno.drugacija zemlja.od.drugih.
rodrigo
sad budi pametan,negde ima publike i ne nose maske,jel tako je u njihovoj zemlji,a ima zarazenih ali ne u tolikom broju,tamo i gde nema publike ima problem sa zarazenim igracima,tesko je naci neko resenje,najlakse je sve prkinuti,ali izgleda da je to jedino i najbolje resenje