Porazi od Zvezde su oprošteni, ali od Slovana ne! Gent uručio otkaz treneru!

Porazi od Zvezde su mu oprošteni, ali od Slovana ne. Gent i Vim De Deker su raskinuli saradnju.

Ako ste pomislili da klubovi u Srbiji prečesto menjaju trenere, šta tek reći za Gent? Četiri meseca i tri trenera, verovali ili ne.

Gent je odigrao pet utakmica u Ligi Evrope, bez osvojenog boda, ne blista ni u domaćem prvenstvu i to je De Dekera koštalo posla.

Prvi u ovom nizu koji je otpušten bio je Jes Torup, a zameno ga je Laslo Bolonji, Rumun mađarskog porekla.

Prvi je sada trener Kopenhagena, a drugi Panatinaikosa. U Gentu se nisu proslavili, a njihove greške trebalo je da ispravi De Deker. Međutim, po svemu sudeći, u tome nije uspeo.

U septembru je došao De Deker, vodio tim na 17 utakmica, zabeležio pet pobeda, jedan remi i 11 poraza. Ne baš statistika za pohvalu, zar ne?

Mora se priznati da je bilo problema na koje on nije mogao da utiče, kao što su koronavirus, povrede i umor od igranja na dva fronta. Ali, sada je veliko pitanje da li će Gent uopšte moći da igra Evropu sledeće sezone.

Sve to je bilo dovoljno da mu klub kratkim saopštenjem zahvali na dosadašnjoj saradnji. Otkaz je usledio odmah nakon utakmice sa Slovanom.

UEFA izabrala najbolji tim svih vremena! Iznenađenje ili ne?

Obavezno pogledajte:CRVENA ZVEZDA vs TSG HOFFENHEIM | Meridian PES Predictor #15 |@Beki

 

3 Komentara

    Kako su krenuli menjaće trenera na mesečnom nivou

    Izgleda,nisu razmislili da je problem mozda do njih 😛

    Posle takvih rezultata drugp nije ni zaslužio …jako loseeee

Postavi odgovor