Lokomotiva se pojačala: Pred Partizan doveli bivšeg košarkaša crno-belih

Košarkaši Partizana u trećem kolu Top 16 faze Evrokupa gostuju Lokomotivi Kubanj, a ruski tim, samo dva dana pred utakmicu doveo je pojačanje na centarskoj poziciji.

I to ni manje ni više, nego bivšeg košarkaša Partizana, Drua Gordona.

Amerikanac je napustio ekipu Avtodora čim je stigao poziv iz Kubanja, a iz kluba su naveli da je reč o sporazumnom raskidu ugovora, zbog “određenih okolnosti”.

Ubrzo su se pojavile informacije insajdera, da Gordon oblači dres Lokomotive, a priliku da debituje imaće već u sredu, kada u Krasnodar stiže Partizan.

Dru Gordon je dres crno-belih nosio u sezoni 2012/13, a ove godine u proseku je beležio 8,7 poena i 6,7 skokova u VTB ligi.

Zvezda na teškom ispitu, Radonjić upozorava na Larkina i Micića!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: KAŠALJ NA NERVNOJ BAZI | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #39

3 Komentara

    Kao da im je trebalo pojačanje za Partizan 😀

    Odlican igrac, igrac koji je zahvalan i koji pravi razliku na terenu… Bice veoma zanimljiv mec protiv Partizana u Evrokupu

    Dobro pojacanje na cetvorci, Lokomotiva mora da dobije ovaj mec, biti ili ne biti za njih u Evrokupu!

Postavi odgovor