Ako ste zaboravili na kanadsku teniserku Eženi Bušar, pravo je vreme da je se podsetite.
Čini se da se Bušar vraća u formu, a to je i potvrdila plasmanom u finale turnira u Gvadalahari, ali je tamo privukla pažnju ne samo svojom igrom.
Tamo je poražena od španske teniserke Sare Soribes-Tormo (6:2, 7:5), ali je utisak više nego dobar, složiće se svi koji su je gledali.
Međutim, finale nije donelo željeni rezultat, ali jeste frustraciju i nervozu, pa je i polomila svoj reket, nezadovoljna igrom.
Tri udarca o betonsku podlogu i morala je da promeni rekvizit kojim igra finalni susret, pa se čini da bi joj mnoge kolege pozavidele na snazi.
„Damsko“ ponašanje teniserki u Dubaiju
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Kad novinar utihne – Filosofija Palanke | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #46



Leonardo
Koju snagu stvori bes u ljudima,ne bih volela da joj se nadjem kao protivnik!!!!Jadan reket sta je morao da istrpi….
Tića
Serena to uradi iz prve! 🙂
Izrael
Izgleda,a ova iz prve samo lomi reket haahah
yupy
Ne bih smeo da joj se zamerim hahahahaa verovatno bi mi glava otisla kao teniska loptica.
Flaki
Desavaju se ovakve stvari…sve je ovo sastavni deo sporta i tenisa naravno..nema sta…Nista ovo nije..bilo je vecih gafova