Krilni košarkaš Boston Seltiksa Džejlen Braun završio je sezonu NBA lige.
Jedan od najboljih igrača „Kelta“ je povredio zglob leve ruke i neće se vraćati na parket ove sezone.
Ovo je veliki udarac za Seltikse, koji su trenutno na sedmom mestu na Istoku.
Boston će gotovo sigurno igrati plej-in turnir, a sada kada im Džejlen Braun koji im je drugi najbolji igrač završio sezonu, nemaju čemu da se nadaju.
U sezonu su ušli sa ambicijom da napadnu finale konferencije, međutim, sada će i igranje plej-ofa biti uspeh.
Džejlen Braun je ove sezone beležio u proseku 24,7 poena, 6 skokova i 3,4 asistencije. Može se reći da je igrao sezonu života…
KAKVO VEČE! Bogdanović pogodio sedam trojki i pobedio apsolutnog rekordera NBA lige!
Obavezno pogledajte:Košarkaški kviz | EUROLEAGUE #16 | Testiraj znanje! POGODI KOŠARKAŠA



borkoo
Ocigledno se ne znaju najbitniji detalji,bilo bi lose da zbog zgloba ruke zavrsi karijeru.
Luka
Šteta, ako mu je za utehu igrao je dobar deo sezone.
Flaki
Bas je grozno kada igrac zavrsi sezonu pre kraja njenog zavrsetka..Steta za ovog momka.
Čičarito
Steta…stvarno je igrao u odlicnoj formi…ova povreda ga je bas bas omela…velika nesreca za njega.
El Matador
To je to sto kazem da je prenatrpan raspored!Ne moze igraci da se odmore!
Poppy
Bas mi zao! Igrao je savrseno! Sa njim je Boston mogao lako u plejof. Bas nemaju srece ovi momci
welness
Sve ce se i to preokrenuti 😀
Teemo
Kakva stetw za Brouna, a na samom startu sezone je igrao savrseno! Nisam verovao da je ova povreda toliko ozbiljna!
Gandalf
Zelimo mu brz oporavak ,a bas velika steta za tako bitnog igraca Seltika!!!
Familija0
Ako se ne oporavi brzo ispadaju prvo kolo u doigravanju garant!