Poljaci znaju kako na kreativan način da predstave novog igrača na društvenim mrežama.
Poslednjih godina u svetu fudbala klubovi često izmišljaju nešto novo kako im impresionirali na predstavljanju pojačanja.
Poljaci su danas otišli korak dalje i to u pravcu koji nam se sviđa! Produžili su ugovor sa svojim igračem u stilu poznate igrice.
Ukoliko volite Grand Treft Auto, obožavaćete predstavljanje novog ugovora za igrača Visle Plock Pjotra Tomasika.
Bivši levi bek Leha iz Poznanja, koji je već dve godine član Visle, obavezao se na novu saradnju, a klub je za tu priliku upotrebio prepoznatljive kadrove iz video igre GTA.
Tako Pjotr hoda ulicama, ulazi u automobile, zgrade i ima mogućnost da iz vozila ”u pokretu” izbaci vozača, baš kao što je to slučaj u igrici. U glavnom delu snimka, Tomasik stiže na stadion, gde u klupskoj prodavnici nabavlja opremu, a zatim odlazi na potpis ugovora.
Sve je predstavljeno vrlo verno, kao da se dešava na ulicama San Andreasa ili Vajs sitija. Pjotr Tomasik je na novoj misiji.
Ništa drugo ne preostaje nego da Poljaci dobiju veliki aplauz za kreativnost!
NOVI HAOS: “Đavoli” ponovo blokiraju put, da li igraju Junajted i Liveprul? (FOTO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE:Nenad Peruničić: Fanatik sam, to me je koštalo zdravlja! | SPORT FOKUS



Obilje
Ovo je stvarno jako zanimljivo i originalno!Svaka im cast!
Hobit
Lepo i originalno resenje…Svaka cast na kreativnosti….
cica99
Ja bas mislila da je neko vec pravio nsto na tu foru 😀
Retro
Bolji glumci nego sto ce ikad biti igraci 😛
Trol
HiT, samo da ih GTA ne tuži za autorska prava ili nešto slično! 🤣
Flaki
Odradjeno perfektno…ovo bi mogao jos neko da iskoristi ovu originslnost.Bravooo 👏👏👏👏
Čičarito
Skroz zanimljivo…to je to…ovo je nesto sto ce pomoci kod navijaca da njihovo pojacanje bude dobro primljeno u klubu.
Di maria
Koliko originalno ,kako su se ovoga setili ahahahaha vrhhh