Bivši bejzbol igrač Aleks Rodrigez novi je vlasnik NBA tima Minesota Timbervulvs.
Glen Tejlor odlučio je da proda Minesotu i Rodrigez je kupio Timbervulvse zajedno sa Markom Lorom, za 1,5 milijardi dolara.
Bogatstvo Rodrigeza procenjuje se na 350 miliona dolara, pa je tu glavni ulagač Mark Lor, koji je milijarder.
Minesota je u poslednjih 18 godina samo jednom igrala u plej-ofu NBA lige i jedna je od najlošijih, ako ne i najlošija NBA franšiza u 21. veku.
Odlaskom Glena Tejlora navijači su srećni, s obzirom da u Minesoti nisu podnosili dosadašnjeg vlasnika.
Aleks Rodrigez igrao je u MLB ligi od 1994. do 2016. godine i jednom je bio šampion.
POSLE ČETIRI SEZONE: Atlanta je KONAČNO u plej-ofu, Bogdanović ponovo imao svoje veče
OBAVEZNO POGLEDAJTE:Nenad Peruničić: Fanatik sam, to me je koštalo zdravlja! | SPORT FOKUS



Napredak
Videcemo,svaka promena vodi na bolje u svakom slucaju!
Tina78
Nadam se da ce im ici u korist,kakav god on bio.
Džordž
Rodrigez je vlasnik 10%!
Poppy
Moze ovo ozbiljno da utice i na igrace. Promena vlasnika nije mala stvar. Nekima se mozda povecaju ili smanje plate.
Teemo
Ko zna 🤔
Mozda dodje to nekih pozitivnih promena u celom timu. Verujem da ce pojacati redove i da ce klub da zivne. Jedva cekam da vidim kako ce se dalje odvijati situacija.
Flaki
Minesota je uvek bila nezgodna ekipa…ja bih jako voleo da se vrate u nekoj borbi za bolji plasman.
Čičarito
Minesota vec duze vreme nema dobre rezultate..mozda ovo sto su dobili novog vlasnika napravi nesto ka boljim rezultatima.
Di maria
Valjda će nešto krenuti na bplje ,nije tek tako dosao ovaj čovek …promene su pvde preko potrebne klub stagnira 2 decenije ..plej ofa ni na vidilku iz godine u godinu
Geri
Slazem se,mogao bi neko u pomoc da dodje.