NULA OD UTAKMICE: Aston Vila učinila uslugu Liverpulu!

Fudbaleri Aston Vile i Evertona odigrali su nerešeno 0:0 u odloženoj utakmici 19. kola Premijer lige.

Ne možemo reći da smo gledali uzbudljivu utakmicu, štaviše, sve do završnice umeča se nisu izdvojile prilike vredne pomena.

Ipak, tada je u 87. minutu najbolju šansu imao Kalvert-Luin koji je glavom šutirao u bliži ugao Martinezovog gola, ali je Argentinac odlično reagovao.

On je tako sakupio čak 15 utakmica na kojima nije primio gol u Premijer ligi ove sezone izjednačivši klupski rekord.

Evertonu je pobeda bila prekopotrebna u svojoj borbi za izlazak u Evropu, ali sada bi mogli da ostanu bez svog cilja, jer su ispred njih dva londonska kluba Totenhem i Vest Hem, kao i Liverpul.

Što se tiče Vile, izborili su sredinu tabele, a pozitivno za njih bilo je to što ove večeri na teren posle povrede vratio kapiten Džek Griliš.

Standings provided by SofaScore LiveScore

FRKA U INTERU: Konte i Lautaro nesporazum rešili uz pomoć bokserskih rukavica! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Nenad Peruničić: Fanatik sam, to me je koštalo zdravlja! | SPORT FOKUS

8 Komentara

    Tu ni ne moramo komentarisati jer se znao ishod.

    Čine jedni drugima, šteluju za evropske lige naredne sezone. Ostaje samo do kraja sezone da vidimo ko će gde.

    Ocekivao sam mnogo vise od ove utakmice! Ocajno su igrali! Nikakve sanse i akcije. Bolje da sam gledao nasu beton ligu, bilo bi mnogo zanimljivije.

    Slazem se,vise gledam MMa i boks nego utakmice.

    Ko zna mozda nekako na kraji upravo ova utakmica prelomi situaciju na tabeli. Svakako mnogo lose su igrala oba tima

    Bukvalno nula pd utakmice,davno nisam gledao tako loši utakmicu premier lige ..ovaj remi je dobro dosao Liverpulu

    Ocekivao sam bolju igru od Evertona.Krenuli su sezonu vrhunski a onda su bas bas stali.Bas su bili bledi danas

    Razocaran sam ovim mecom…i jedni i drugi su odigrali lose,zatvoreno i nisam ocekivao mec bez golova.

Postavi odgovor