SKANDALI SE NIŽU: Suma bacio medalju, Natho pretio Gobeljiću!

Fudbaleri Crvene zvezde posle 14 godina osvojili su duplu krunu, pošto su večeras u finalu Kupa Srbije savladali Partizan posle penala.

Ali, kao što ste primetili – više se priča i piše o incidentima nego o fudbalu.

Marko Gobeljić, Gerol Kanga, Nemanja Stevanović, Filip Stevanović, Nikola Krstović, Vladimir Stojković… Spisak je dug, a na njega možemo da dodamo i Sejdubu Sumu i Bibrasa Natha.

Imao je Natho snažnu izjavu nakon utakmice i poručio da se stidi što je igrao istu utakmicu sa Markom Gobeljićem, zbog incidenta koji je Zvezdin fudbaler priredio, odnosno pošto je skinuo šorts ispred Vladimira Stojkovića.

https://meridiansport.rs/zvezda-partizan-kup-stojkovic-gobeljic-kanga/

Ali, jutro nakon utakmice osvanuo je snimak koji pokazuje sav bes Natha.

– Kunem se, ubiću ga! Skinuo je svoje gaće dole, ja ću ga ubiti, 77-icu, kunem se – vikao je Natho na terenu, dok su drugi pokušavali da ga smire.

Ali, ni to nije sve.

Prilikom dodela medalja fudbaler Partizana Sejduba Suma odbio je da preuzme medalju, tačnije uzeo je u ruku i bacio na zemlju.

Skandalima očigledno nema kraja nakon ovog derbija.

GRČKA NA NOGAMA: Milojević potpisuje, ali kvari posao Crvenoj zvezdi!?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: DUŠAN DULE SAVIĆ | Priče iz kraja #33

 

9 Komentara

    Gobeljic, Natho, Suma, Kanga… To su igrači koji zaslužuju drakonske kazne

    Sramota sta je sve vidjeno na ovom derbiju, sto pre kazniti mufljuze i naučiti ih lekciju

    Nisu smeli sebi da dozvole da se spuštaju na njihov nivo!

    Koga ces ti da ubijes prevaro od igraca!Vrati se bolje tamo odakle si dosao!

    JBG izgubili su sve što su mogli ove sezone, imaju pravo da se ljute! 🤣

    A realno Suma nije ni igrao i zato je i bacio medalju!Bilo mu glupo da uzme hahahaha

    Suma najvise treba da bude kaznjen..ovim gestom je pokazao da ne postuje drzavu i ligu u kojoj igra i u kojoj zaradjuje novac.

    Bolje da uzme medalju nazad,ko zna dal ce neku osvojiti skorije hahahhaa!!!

    Bas bas katastrofalna ponasanja igraca i jedne i druge ekipe..za svaku osudu..ovo je sramota.

Postavi odgovor