PRVO ŠOKIRAO MUSETI, PA ONDA NADAL Španac otkrio šta je radio dok je Đoković igrao

Treći teniser sveta, Rafael Nadal, iznenadio je mnoge kada je otkrio šta je radio tokom meča koji je igrao Novak Đoković.

Podsetimo, Đoković je u osmini finala imao problema protiv Lorenza Musetija, ali je nakon 2:0 za Italijana zaigrao na vrhunskom nivou, toliko dobro da je naterao protivnika da preda meč i to ne zbog povrede.

A, da li je Nadal ispratio kako igra njegov najveći rival i potencijalni protivnik u polufinalu Rolan Garosa.

– Nisam mogao da vidim mnogo od Đokovićevog meča jer sam igrao ‘Ne ljuti se, čoveče’. Ispratio sam samo od 4:4 u drugom setu dok Museti nije dobio taj-brejk – poručio je Rafael Nadal.

Španac je svoj meč osmine finala igrao protiv Janika Sinera kojeg je pobedio u tri seta.

U četvrtfinalu će apsolutni vladar turnira u Parizu igrati protiv Dijega Švarcmana, dok će Đoković imati podjednako težak zadatak protiv Matea Beretinija.

ŠTETA, BAŠ ŠTETA: Ćaćić stao na pragu polufinala Rolan Garosa!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ruža Ilić: Sudija treba da vraća fudbalerima istom merom! | SPORT FOKUS EP06

8 Komentara

    ahahaha pa kad od prilike znaju kako ce se zavrsiti te im se vise i ne gleda.

    Dosta se dobro i dugo poznaju, toliko mečeva su odigrali jedan protiv drugogo pa sad stvarno nema potrebe da gledaju kako igraju protiv drugih igrača.

    Vežba da se ne ljuti nakon poraza, dobro će mu doći priprema za petak! 😂

    Izbacice te Nole pa mozes imati vremena za naljuti se covece koliko hoces!

    HAHAHA,bas tako! Mada licno mislim da se folira,ali hajde da mu verujemo!!!!

    Ma da vazi kako da nije bilo tako!Garantujem da je pratio sve dok se Djokovic nije probudio i pregazio ovog malog!

    Dok je neizvesno 😀 Posle kad udje u azdaja moud zna se sta ocekujemo.

    Kad te bude izbacio Svarcman mozes nastavis da igras!

Postavi odgovor