TRENER REALA POLUDEO NA SRBINA: Budala sam što sam te ostavio na terenu!

Mladi košarkaš Real Madrida Tristan Vukčević nije imao početak sezone iz snova…

Real Madrid je započeo sezonu u Endesa ligi pobedom nad Burgosom rezultatom 70:63.

Važna je pobeda, ali je Tristan Vukčević pamtiti ovaj meč po nečem što nije baš prijatno za mladog igrača, ali je velika škola.

Srpski košarkaš je propisno iznervirao trenera Real Madrida, Pabla Lasa koji nije sakrio svoje nezadovoljstvo.

Sada sam ja budala, jer sam te ostavio na terenu – rekao je nervozni Pablo Laso na tajm-autu…

Sigurno je da Tristan Vukčević iste greške neće ponoviti još neki put!

Kako ste vi videli ovu stuaciju?

“Novi Dončić” odabrao da igra za Srbiju!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Aleksa Avramović: Kod Obradovića se greške ne prave dva puta! | S01EP22

9 Komentara

    Pa ovo je klasican kosarkaski tajm aut. Nista se nije desilo strasno

    E to je problem sa mladim igracima. Das mu sansu i on to ne iskoristi

    Desavaju se ovakve stvari na tajm autu. Ali to je proslost i sve posle dodje na svoje.

    Šta bi tek bilo da nisu upisali pobedu?

    To se radi na treningu i van ociju javnosti a ne pred kamerama!

    Pa i jesi budala cuim mozes ovako da se ponasas!Trener treba da bude primer igracima!

    Svakako nije razlog da ga ovako isproziva!

    Ne moze tako neozbiljno da se ponasa ba terenu , ukazao mu je poverenje i treba da opravda to

    Nemaju sreće srpski igrači u Real Madridu, kako u FK tako i u KK! 😂

Postavi odgovor