U četvrtak od 21h, Crvena zvezda gostuje Ludogorecu u okviru drugog kola Lige Evrope, ali naš šampion biće značajno oslabljen.
U toku današnjeg dana Crvena zvezda je saopštila da su čak četvorica prvotimaca pozitivni na korona virus, pa shodno tome neće biti na raspolaganju Dejanu Stankoviću u četvrtak.
Nakon redovnog testiranja na virus su pozitivni Milan Borjan, Aleksandar Dragović, Miloš Degenek i Aleksandar Dragović.
Težak posao je pred šampionom Srbije imajući u vidu, da pored fudbalera pozitivnih na korona virus, problema sa povredama imaju Al Fardu Ben i Milan Pavkov.
Crveno-beli će biti značajno oslabljena u Bugarskoj, a sa koji sastav će izvesti na teren Dejan Stanković, ostaje da se vidi.
Preuzmi Meridian sport aplikaciju i odmah dobijaš neverovatan i potpuno besplatan bonus od 2.500 RSD za klađenje!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ljubinko Drulović: Partizan i Zvezda se pitaju za sve! | Sport Fokus Meridian S01EP23



Čičarito
Po meni Zvezda i nema neke sanse da napravi dobar rezultat u Bugarskoj.
Lav
A posebno nema sanse bez ovih igraca!Videcemo!
Flaki
Bez ove igrace mislim da nemamo sta da trazimo u Bugarskoj
Paki
Ovo su ozbiljbi izostanci za Zvezdu. Mnogo bitni igraci ne ugraju u cetvrtak.
Kontador
Znaci u cetvrtak verovatno mec dobija Ludogorets. Zvezda u hendikepu ozbiljnom
Zofa
Mnogo igraca ne igra, bas bas veliki hendikep za Crvenu Zvezdu
Dambo
Ima veliki broj igrača Deki, nema zime za Zvezdu sto se tice sastava
Di maria
Strasno veliki hendikep za ekipu … čisto sumnjam da bez njih možemo do pozitivnog rezultata