Pokrenula je Zvezdina televizija – “Marakana podkast”, a jedan od prvih gostiju bio je Filip Kasalica.
Ušao je u srca navijača Zvezde zbog beskompromisne borbe na utakmicama, ali i večitih derbija u kojima je uvek bio jedan od najistaknutijih aktera.
Malo ljudi zna da mu je Andrija Kaluđerović kum.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
“Oduvek sam bio veliki navijač Zvezde i sve proživljavao emotivno. Kada je stigao poziv Zvezde, tada je već u klubu bio moj kum Andrija Kaluđerović, pa sam iz prve ruke mogao da budem upućen u sve. Međutim, obojica smo toliko emotivni, da sam znao da ga opsujem kada promaši šansu, ali i da se radujem njegovim golovima kao da su moji. Kada je dao gol protiv Javora u nadoknadi vremena, bukvalno sam uklizao od sreće. Tada sam igrao za Hajduk iz Kule i utakmicu gledao u karantinu“, rekao je Kasalica i dodao:
“Andrija je iz Zvezde otišao u Kinu. Tamo je zarađivao baš ozbiljan novac, ali se sećam da mi je rekao: “Kume, šta bih dao da sam na tvom mestu sada. Zvezda pobeđuje, daješ golove, borite se za trofeje”.
Priznaje da mu je teško pao odlazak Roberta Prosinečkog.
“Plakao sam kada je Robi otišao iz Zvezde. Nisam bio jedini. Mnogi igrači su teško podneli njegov odlazak, jer je on za nas bio mnogo više od trenera. Osvajao nas je sitnica. Mislim da smo mu to vraćali igrama i pobedama u derbiju“, istakao je Kasalica.
BONUS VIDEO:


