Košarkaš Golden Stejt Voriorsa, Endrju Vigins, otkrio je zbog čega se nakon dužeg premišljanja odlučio na vakcinaciju.
Kanadski bek je bio jedan od glasnijih zagovornika da igrači u NBA ligi ne treba da se vakcinišu protiv pandemije koronavirusa, ali je očigledno morao da se predomisli.
– Vakcinacija je jedina opcija da igraš. Ili si vakcinisan ili ne igraš u NBA ligi, tako da je to bila teška odluka za mene. Ipak, zdrav sam i nadam se da me čeka još 10 godina košarke – izjavio je Endrju Vigins.
Još malo vremena ostalo je do početka sezone u NBA ligi, ohrabruje brojka od 90% vakcinisanih košarkaša.
Među nevakcinisanima su Kajri Irving i Bredli Bil, da li će se oni na kraju odlučiti za vakcinaciju kao i Endru Vigins?
KRAJ SAGE: Vigins se vakcinisao!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Jovan Stojoski: Treneri su imali svoje pulene! | Sport Fokus Meridian S01EP24



Lav
Realno sto je toliki otpor prema vakcinisanju,to je jedan od nacina kojim mozemo sebi puno pomoci!Mene je i moju porodicu spasila!
Di maria
Ucenili ga zato se i vakcinisao … šta rade neverovatno ,valjda on zna šta je najbolje za njega
Улош
Толико те чека и кошарке и живота
Somi
I on je shvatio da mora da se vakcinise ako zeli da igra kosarku, sta je tu je
Zofa
Bio je primoran da se vakcinise…
Kontador
Ne znam, misljenja su podeljena i dalje. Ali definitivno mnogo toga je ne definisano
Paki
Tako je to.. To je zaista jedino resenje… I mislim da ce se masovno ici ka tome.
Flaki
To je tacno. Morace svako da primi tu vakcinu da bi mogao da igra
Čičarito
Upravo tako.. I to mora da se sprovede da bi liga funkcionisala nesmetano