OGLASIO SE VIGINS: Vakcinacija je jedina opcija da igraš!

Košarkaš Golden Stejt Voriorsa, Endrju Vigins, otkrio je zbog čega se nakon dužeg premišljanja odlučio na vakcinaciju.

Kanadski bek je bio jedan od glasnijih zagovornika da igrači u NBA ligi ne treba da se vakcinišu protiv pandemije koronavirusa, ali je očigledno morao da se predomisli.

Vakcinacija je jedina opcija da igraš. Ili si vakcinisan ili ne igraš u NBA ligi, tako da je to bila teška odluka za mene. Ipak, zdrav sam i nadam se da me čeka još 10 godina košarke – izjavio je Endrju Vigins.

Još malo vremena ostalo je do početka sezone u NBA ligi, ohrabruje brojka od 90% vakcinisanih košarkaša.

Među nevakcinisanima su Kajri Irving i Bredli Bil, da li će se oni na kraju odlučiti za vakcinaciju kao i Endru Vigins?

KRAJ SAGE: Vigins se vakcinisao!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Jovan Stojoski: Treneri su imali svoje pulene! | Sport Fokus Meridian S01EP24

 
 

9 Komentara

    Realno sto je toliki otpor prema vakcinisanju,to je jedan od nacina kojim mozemo sebi puno pomoci!Mene je i moju porodicu spasila!

    Ucenili ga zato se i vakcinisao … šta rade neverovatno ,valjda on zna šta je najbolje za njega

    I on je shvatio da mora da se vakcinise ako zeli da igra kosarku, sta je tu je

    Ne znam, misljenja su podeljena i dalje. Ali definitivno mnogo toga je ne definisano

    Tako je to.. To je zaista jedino resenje… I mislim da ce se masovno ici ka tome.

    To je tacno. Morace svako da primi tu vakcinu da bi mogao da igra

    Upravo tako.. I to mora da se sprovede da bi liga funkcionisala nesmetano

Postavi odgovor