Danill Medvedev je poznat kao neko bez dlake na jeziku, pa se tako tokom finala Australijan opena nije libio da kaže gledaocima na tribinama “da su idioti”, a onda i iznese svoje viđenje na konferenciji za medije.
On je posle svega na konferenciji za štampu istakao da ne želi da igra u ovakvim atmosferama, po cenu toga da ne igra na najvećim turnirima.
Sada je poznato i zašto. Medvedev je tokom čitavog finalnog duela imao problema sa publikom, koja ga je ometala dok servira i zviždala mu između servisa, a sada je na društvenim mrežama osvanuo još jedan skandalozan snimak.
Na njemu se vidi da jedan od navijača viče Medvedevu: “Vrati se u Rusiju!”
Jedan deo publike se nasmejao na ovo, dok su drugi ipak imali više utisaka, ali ono što je bitno jeste da je to sve čuo i sam teser.
Zato i ne čudi emotivno izlaganje koje je imao na konferenciji za medije.
NADAL NE BROJI TITULE: Poštujemo se, nije bitno da li ja imam 21 slem, a oni 20…
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Penalty Challenge: Igor Rakočević – Voleo bih da se susretnem u ringu sa Konorom Mekgrgorom! EP 12



Srbin
Mogu samo da mrze Srbiju i Rusiju i sve što je naše. Nas još i mogu da k…u bez one stvari ali braći rusima mogu samo da se napasu.
Yugo
Ljudi nekad moraju da znaju kada da cute,tenis je ipak drugaciji od fudbala
Sampion
Ruzno je kako se taj kapitalisticki svet ponasa i postavlja prema talentovanim PRAVOSLAVNIM IGRACIMA
Mamlaz
Mislim da tocnije do toga,ali boze moj,ljudi su cudni.
danica
Vratice se on jaci nego ikada verujem!
lana
Bespotrebno sa prozivkama je napravio sebi problem!
jakov
Bitno je da vole onu nulu od coveka Nadala!
Frajla
Opaske se ni ne gledaju,to kako kazes tako dobijes.
Tomislav
Previše je jadno što na tako velikom i značajnom sportskom događaju pojedini navijači daju sebi za pravo da umešaju politiku u sport.
bosko
Cene ga svi u Rusiji kao i Novaka u Srbiji
ruzica
Vala i treba da ide u Rusiju, tamo ga bar svi cene
vuk
Sad ga malo vredjaju, glupo je to sve