Menadžer Čelsija Tomas Tuhel održao je sastanak sa igračima posle dva vezana poraza u Ligi šampiona i Premijer ligi.
Očekuje se da razgovor pred utakmicu sa Sautemptonom prodrma ekipu koja je u mini rezultatskoj krizi.
Čelsi je u najjačem evropskom takmičenju poražen od Real Madrida (3:1), a prethodno je doživeo debakl od Brentforda u domaćem prvenstvu (4:1).
Menadžer Plavaca otkrio je i o čemu je razgovarao sa igračima.
-Nismo diskutovali, ja sam dao svoje viđenje situacije, što je nekad neophodno. Shvatamo veoma ozbiljno stav igrača, ali smo posle ove dve utakmice smatrali da treba da kažemo šta mislimo, u atmosferi u kojoj ljudi mogu da podnesu kritiku – rekao je Tuhel.
-Nije bilo upiranja prstom, zajedno smo u ovome, ali morali smo da ukažemo na stvari kojima nismo zadovoljni u našoj igri. Nije bilo reči o opštim kritikama, već o detaljima u igri. Volim ove igrače i tim, ali moramo da budemo bolji.
Čelsi za sada sigurno drži poziciju koja vodi u Ligu šampiona naredne sezone i do kraja prvenstva fokusiraće se na to da ne doživi dalji rezultatski pad.
Duel između Čelsija i Sautemtona igra se u subotu od 16 časova.
GODINE SU SAMO BROJ: Benzema uništenjem Čelsija zaludeo planetu i poslao moćnu poruku!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vladimir Štimac: Iz nezavidne situacije sam stigao do velikog uspeha! | Sport Fokus Podcast EP43



david
Mogu da pricaju sta hoce u klubu koji se bukvalno raspao,a oni se prave da to ne vide!!!!
jovana
Tuhel je dobar trener ali kada ekipa organizaciono oslabi onda ne pomaze nista