KOSTIĆ UVEK SPREMAN ZA SRBIJU: Ne postoji umor kad reprezentacija zove!

Filip Kostić oglasio se na konferenciji za medije pred start grupne faze Lige nacija gde će Srbija odmeriti snage sa Norveškom u četvrtak!

Srpski fudbaler imao je sjajnu sezonu iza sebe koju je krunisao titulom sa Ajntrahtom u Ligi Evrope.

Vreme je da se okrene reprezentativnim obavezama, a kako kaže snage za nove izazove mu ne nedostaje.

Kada je reprezentacija Srbije u pitanju, nikakav umor ne dolazi u obzir. Stisnuću zube i pružiti maksimum u naredne četiri utakmice, a onda idem na zasluženi odmor. Ovo je dobra prilika još više uigramo sve linije tima i da selektor pronađe idealnih 11 za mečeve na Svetskom prvenstvu protiv Brazila, Kameruna i Švajcarske. Norvešku poznajemo iz onog baraža za Evropsko prvenstvo, znamo šta su im mane i vrline, neće nam biti nimalo lako. Jedno je sigurno, Srbija neće odustati od napadačkog fudbala, a moj glavni zadatak biće da hranim loptama naše najisturenije igrače. Dopada mi se ta uloga jer i u klubu igramo u sličnoj formaciji – izjavio je reprezentativac Srbije, pa nastavio.

Ovo je bila moja najuspešnija sezona u karijeri, jako teška i naporna, ali se isplatilo. Uz adekvatan rad i dobru atmosferu, rezultat dođe sam po sebi. Bio sam u Kragujevcu i pratio utakmicu Radničkog u baražu za Super ligu, volim taj klub jer mi je mnogo pružio na početku karijere. Nisam zadovoljan kako su odigrali, ali je najvažnije da su ostali u elitnom rangu. Što se tiče raspoloženja javnosti, oseća se da smo igrama i kvalifikacijama i plasmanom na Svetsko prvenstvo vratili veru u srpsku reprezentaciju. Publika je jako važan faktor u borbi za bodove i pozivam ih da nas podrže u mečevima protiv Norveške i Slovenije – dodao je Kostić.

Podsetimo, Srbija u četvrtak dočekuje Norvešku, a u nedelju će odmeriti snage sa Slovenijom.

BOMBA IZ NEMAČKE JEKNULA SVE DO SRBIJE I ITALIJE: Filip Kostić postaje novi igrač Juventusa!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:MERIDIAN „FABRIKA KISEONIKA“ – Zasađeno više od 1.000 sadnica širom Srbije

 

6 Komentara

    Ovo su reci pravog patriote i srpskog sportiste!!!

    Svaka mu čast, ne krije se kao neki drugi igrači iza mogućnosti povrede ili takve neke gluposti da ne bi igrali za reprezentaciju

    To se zove ljubav prema svojoj državi ,svaka mu cast mnogo će nam znaciti !

    Činimi se da ke kostic takav momak. Uvek će da se odazove pozivu selektora

    Tako i treba svi da razmisljajji. Igra za reprezentaciju treba da bude svetinja.

    Kakvu je sezonu imao Kostic a plus je i izdominirao u Ligi Uefa i dosao sada da igra za repku.

Postavi odgovor