Zvezdin golman sleteo u Atinu na potpis: Silno sam želeo da dođem ovde

Neizvesnost po pitanju sudbine Balše Popovića najzad je iščezla i golman će definitivno nastaviti karijeru u Grčkoj.

Čelnici Olimpijakosa su danas u popodnevnim časovima dočekali golmana Crvene zvezde koji će u narednim satima obaviti preostale formalnosti i potom zvanično postati novi čuvar mreže kluba iz Pireja.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Crnogorski reprezentativac je stigao u Atinu gde je na aerodromu sumirao prve utiske, ne skrivajući zadovoljstvo zbog praktično završenog transfera.

“Veoma sam uzbuđen što sam ovde. Olimpijakos je evropski gigant i jedva čekam da igram pred ovim navijačima. Mislim da je ovo bio idealan trenutak da dođem, posle savršene prošle sezone za mene, kako bih sada zaigrao za Olimpijakos. Nisam mogao da kažem ne. Silno sam želeo da dođem ovde. Sanjam da ćemo osvojiti duplu krunu i, naravno, da ću igrati u Ligi šampiona”, rekao je Popović.

Grčki mediji podsećaju da je dogovoreno obeštećenje 1.500.000 evra, dok će Zvezdi pripasti i 15% od narednog transfera

Očekuje se da će Popović redovno učestvovati u glavnom delu priprema Olimpijakosa, koje će biti održane u Holandiji. Dolaskom čuvara mreže klub iz Pireja je završio važan posao. Grci tvrde da će bivši član OFK Beograda biti druga opcija među stativama – iza Konstantinosa Colakisa, a ispred Dimitrisa Sturnarasa.

Podsetimo, Popvić je pažnju privukao kao golman OFK Beograda, a iako je potpisao ugovor sa šampionom Srbije, nije bio u prilici da debituje već je i prethodnu sezonu proveo na Staroj Karaburmi, na pozajmici.

Bonus video:

Postavi odgovor